• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Moduły Car System

OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Wczorajsza zabawa z modułem, moduł będzie miał zmieniane prezentacje. Będzie raz znajdował się na nim komis, raz parking innym razem spedycja, czy magazyn firmy.

20200307_111435.jpg
20200307_111707.jpg
20200307_111712.jpg
20200307_111741.jpg
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Świetna robota! Czemu zaplanowałeś te podmianki? Nie lepiej zbudować 3 moduły i mieć na imprezie cłuższy "szlak"?
Pytam, choć sam mam bazę, która raz jest w zarządzie pks, raz transbudu... a w kolejce czeka pekaes i plo... no ale nie mam miejsca na dwie czy trzy bazy
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Oj deszczyk cię złapał.
Jakiś płot i bramę od kotebiego sówaną bym widział i będzie super plac do zadawy.
Czy komis czy spedycja a może baza i na każdej imprezie coś innego , mi się taka wersja podoba.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
moduł będzie miał zmieniane prezentacje.
No i o to chodzi. Tak jak rozmawialiśmy, pomysł świetny. (y)

Czemu zaplanowałeś te podmianki? Nie lepiej zbudować 3 moduły i mieć na imprezie cłuższy "szlak"?
no ale nie mam miejsca na dwie czy trzy bazy
Grzesiu! przeczytaj jeszcze raz te dwa swoje wpisy i odpowiedz sobie sam, dlaczego zbudowaliśmy tylko tyle modułów, ile na razie mamy. Dodaj jeszcze taki drobny element, że oprócz zbudowania i przechowywania, to moduły trzeba zawieźć na imprezę... :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
No wiem, dlatego pytam czy to jest powód. Czy jest inny poza oszczędnością, np zmienna konfiguracja, albo coś jeszcze głębszego
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No wiem, dlatego pytam czy to jest powód. Czy jest inny poza oszczędnością, np zmienna konfiguracja, albo coś jeszcze głębszego
Nie... Mam to samo. Pomysły krążą w głowie, ale nie ma miejsca do trzymania. A i wozić nie mam czym. Może jakby w moim miasteczku był klub modelarski i kilka osób budowałoby takie makiety, to wtedy można wynająć samochód do transportu na imprezy. Ale jak jestem sam, to jest pewien problem z transportem...
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Nie... Mam to samo. Pomysły krążą w głowie, ale nie ma miejsca do trzymania. A i wozić nie mam czym. Może jakby w moim miasteczku był klub modelarski i kilka osób budowałoby takie makiety, to wtedy można wynająć samochód do transportu na imprezy. Ale jak jestem sam, to jest pewien problem z transportem...
Dokładnie, ja dysponuje starym fordem Galaxy a i tak miejsca brakuje i prawie po sufit zapakowany jadę.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Tylko ten żwir bym na asfalt , bardziej uniwersalny podmienił.
A pojawiły się nowe filmiki na YouTube od zwiedzających ze Szczecina.
A i jeszcze jeden zdążyliśmy przed pandemia bo następne imprezy pod dużym znakiem zapytania.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Tylko ten żwir bym na asfalt , bardziej uniwersalny podmienił.
A pojawiły się nowe filmiki na YouTube od zwiedzających ze Szczecina.
A i jeszcze jeden zdążyliśmy przed pandemia bo następne imprezy pod dużym znakiem zapytania.
Nie będzie żadnego zamieniana żwirku na asfalt.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Pytanie techniczne.
Mam magazyn TNT, ten na zdjęciu. Chciałbym go przeciąć wzdłuż. Tak, aby połączyć dwa boki, dłuższe boki. Irokez miał kiedyś coś takiego zrobione na swojej dioramie. Jak to zrobić i czy się da bez większych zniszczeń?
Diorama jak dla mnie jest za wąska, stąd taki pomysł.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 55
Dioramy i makiety 370

Podobne wątki