• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Moduły Car System

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#41
Testowałem B74 od woodland i wyglądało całkiem nieźle, jest lekko szary. Może Tobie też podpasuje.
Ja ostatnio przeglądałem różnego rodzaju kamyczki i szutry i B74 nie znalazłem, natomiast kupiłem szuter szary do skali N z Woodland Scenics o numerze katalogowym B1374. Wydaje mi się, że wielkością będzie pasował do samochodów w skali 1:87. Jutro postaram się zrobić zdjęcia to wrzucę do tego tematu. Być może, jest to ten sam szuter co B74.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#42
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#43
Ja ostatnio przeglądałem różnego rodzaju kamyczki i szutry i B74 nie znalazłem, natomiast kupiłem szuter szary do skali N z Woodland Scenics o numerze katalogowym B1374. Wydaje mi się, że wielkością będzie pasował do samochodów w skali 1:87. Jutro postaram się zrobić zdjęcia to wrzucę do tego tematu. Być może, jest to ten sam szuter co B74.
Ok. Poproszę
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
#46
B74 i B1374 to to samo. Tylko jeden jest w woreczku a drugi w słoiku.
Inna sprawa, że partie Woodlanda różnią się miedzy sobą, delikatnie, kolorem. Przy uzupełnianiu szutru po jakiś poprawkach, po kilku latach, można się zdziwić. Zresztą zastosowany klej ma też swój udział. Wikol taki, czy śmaki UHU albo klej Woodlanda i już kolor się różni.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#47
Z tego co widzę to w Drimie nie ma tego szutru, ale znalazłem tu-klik.
A ten produkt mi pasuje...
Za chwile zamawiam
B74 i B1374 to to samo. Tylko jeden jest w woreczku a drugi w słoiku.
Inna sprawa, że partie Woodlanda różnią się miedzy sobą, delikatnie, kolorem. Przy uzupełnianiu szutru po jakiś poprawkach, po kilku latach, można się zdziwić. Zresztą zastosowany klej ma też swój udział. Wikol taki, czy śmaki UHU albo klej Woodlanda i już kolor się różni.
Dzięki za podpowiedź.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#48
Teraz jeszcze szukam kostki. Coś w stylu kostki bauma. Typowej kostki brukowej.
Wzór i kolor nie ma dużego znaczenia.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#49
Kostka brukowa jest dostępna w płytkach plastikowych robionych przez Auhagena nr kat. 52408.
Płytka ma wielkość 100x200 mmm i grubość 1,5 mm.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#55
Najlepiej napisz do kolegi ewentualnie zobacz w necie tego producenta. Nie mam dioramy z kostką brukową niestety.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#58
Piasek z ogródka przesiałem przez sitko, włożyłem do piekarnika na kilka minut. Po wypaleniu kolejny raz sitko i na posmarowaną powierzchnię wikolem, sianie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 55
Dioramy i makiety 370

Podobne wątki