• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm [Moduły] Padowo stacja na szlaku dwutorowym

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.516 33 0
Tak też zatem myślałem. Domyślam się też że jeden z budynków FABRYKI FARB będzie miał te same wymiary to wspomniana fabryka zabawek icukrownia.
Dzięki za pomoc. Ja mając chwilkę czasu dzisiaj podłubałem przy makiecie. Przybyło parę pierdółek które powoli wykańczają jeden segment.
Na poczatek chciałem się pochwalić, choć pewnie niektórzy skrytykują mój pomysł zabudowy wyjścia podziemnego. Okazało się że stary dach się rozpadł i trzeba go odbudować ;) Wezwałem więc na pomoc murarzy. Chłopaki dzielnie pracują i mam nadzieję że niebawem skończą prace. Co prawda stacji zamykać się nie da więc muszą być bardzo ostrożni ;)
Do tego udało mi się sprawdzić elektryke na swoim nowym bocznym torze. Okazuje się że wszystko działa i jest ok. Rozjazd też w pełni sprawny jest pomimo ręcznego napędu.
Udało mi się posklejać płot betonowy na teren bocznicy oraz dorobić zaczątki drogi na bocznicy. Efekty prac prezentuje poniżej.
 

Załączniki

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.516 33 0
Bez przesady przecież. Nie nazwał bym tego jakimś mega makieciarstwem. Znamy innych fachowców. Ale milo wiedzieć że komuś się podoba ;)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
pado napisał(a):
Nie nazwał bym tego jakimś mega makieciarstwem. Znamy innych fachowców. Ale milo wiedzieć że komuś się podoba ;)
Pana megamakieciarstwo przy najmniej dla mnie polega na tym , że wszystko ma swoje miejsce niczego nie jest za dużo wszystko jest realne. i to tworzy to coś.
 
Reakcje
0 0 0
Remaj12 napisał(a):
Zanim następnym razem tu zajrzę, kupię sobie klej do protez :D .
Klej do protez Corega - jedz rozmawiaj i śmiej się bez obaw :D A tak poza tym pogratulować trzeba padowi za pięknie odtworzone przejście podziemne. Jak ktoś tu napisał powtórzę to jeszcze raz mohery z głów :D
 
Reakcje
1 1 0
Na Łobzowie ruch jak nigdy :)
Brawo, Szymon.

Tomek

P.S.: A propos Twoich ogrodzeń do magazynu - do wewnątrz tak, jeśli chcesz, by nikt zeń nie wylazł.
Jeśli natomiast chcesz, żeby nikt nie wlazł do Twojego magazynu, to - niestety - na zewnątrz :)
Po to jest tam drut kolczasty - trudniej wleźć pod kątem ostrym
 

Podobne wątki