• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduł w gablotce oraz moduł stacji Arturów.

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#21
Witam serdecznie. Troszkę się zmieniło przy moim module i zacząłem bawić się elektrosadzarką. Przy module zostało mi już tak naprawdę niewiele. Krzaczki i jakieś niskie zarośla, chwasty.
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#22
Następne prace przy dalszych modułach.
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#23
Następne fotki. Pasówka skrajnych modułów oraz prace przy zieleni przy modułach do gabloty.
 

Załączniki

Reakcje
1.731 13 0
#26
Witam.
Mam prośbę , byś o ile możesz, zrobił fotki beż flesza i troszkę większe.
I jeśli można, to również jak można, poprosił bym o fotki macro :D
Pozdrawiam.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#27
Spróbuje zrobić lepsze zdjęcia lecz nie wiem czy bez flesza i statywu to się uda. Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby w oryginale zobaczyć to zapraszam do mnie. Pozdrawiam Artur.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#32
Planuje na słupkach powiesić druty. Jak złożę to do kupy to wtedy powieszę druty. Ta makieta będzie za szybą więc nie będzie rozbierana.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#33
Atak to mniej więcej będzie wyglądało. Nad modułem będzie gablota na modele, która będzie podświetlona ledami. Sam moduł również będzie podświetlony.
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#37
Następne poczynania
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#39
jestem przed zalewaniem zbiornika. Czy może mi ktoś doradzić jakiego sprawdzonego materiału użyć? Jakiej firmy? Dużo to tego nie ma. Tam gdzie na fotkach widać przepust.
 
Reakcje
1.731 13 0
#40
Polecam jednoskładnikową wodę firmy Faller.
Trzeba tylko przed wylaniem wody zabezpieczyć końce na krawedziach modułu, by sie nie wylała. Najlepiej dokladnie i szczelnie przykleić jakąś cienką, sztywną folię np. folię imitującą szybki w okienkach budynków).
Wodę wylewa się po 2-3 mm co 24 gdziny ,az do osiągnięcia pełnej ,pożądanej głębokości.
Nie należy się przejmować jej błękitno -mętnym zabarwieniem tuż po wylaniu, ponieważ to typowa reakcja fotochemiczna w czasie utwardzania sie materiału, która znika po kinkunastu gdzinach :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 0
Buduję makietę 2
Buduję makietę 226
Buduję makietę 9
Buduję makietę 29

Podobne wątki