• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduł-Diorama Wiadukt Kempola

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Niestety w Mostach Biskupich nic ciekawego się nie dziej, jedynie widziano ostatnio pociąg z dziwnym wagonem, najprawdopodobniej do remontu.
IMG_1497.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Piękna :) Robi ktoś w ogóle jeżdżące? Bo nie spotkałem dotąd, a woła mnie :)
Adam, jak opanuję te cholerne blaszki, to jak bum cyk-cyk zrobię, bo też za mną chodzi, tylko będzie potrzebny jakiś Elvis to ogarnięcia świateł i sterowania, bo tych sterowników nie kumam tak samo jak pralki w domu... początkowo myślałem o wersji RC na własne potrzeby, bo to proste jest, ale jak załatwisz kogoś do tej pokręconej elektroniki, to i ja się chętnie podepnę.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
- Tato, a co tam stoi na korytarzu takie zakurzone.
Zapytał Kubuś ojca.
- To moduł, Kubusiu.
- Moduł?
Zapytał zdziwiony Kuba, po chwil zastanowienia, szalone iskierki pojawiły się w jego oczach.
- Tato, tato robimy ten moduł, dziś wieczorem będziemy mogli po nim jeździć?
- hmm.... odpowiedział ojciec.

No i trzeba się wziąć za robotę. Na początek przymiarka brakujących odcinków torów i rozkminka z kabelkami. Jak pamiętacie miała to być tylko diorama bez „prądu”.
CFA70196-2287-477E-A570-3D9878FCC985.jpeg
021F09A3-88FC-4C5F-8751-827BD48BFE0D.jpeg
69491EE2-B0C1-4848-87DB-6621569F5E83.jpeg
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 4
Buduję makietę 2
Buduję makietę 226
Buduję makietę 9
Buduję makietę 29

Podobne wątki