• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modelowanie ruchu kolei

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#41
Andrzeju niestety nie miałem nic do trzymania telefonu.
Przyznam, że nie trafia do mnie to tłumaczenie. Przecież jakoś Kolega ten telefon trzymał, wystarczyło go obrócić poziomo i trzymać tak samo. Parę filmików telefonem przy różnej okazji zrobiłem i nie widzę problemu, żeby trzymać telefon tak, czy inaczej.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
#42
Wtedy bardzo mi ręka drżała jak był w poziomie i wychodziło to koszmarnie ;/
 
Ostatnio edytowane:

sheriff

Znany użytkownik
Reakcje
472 9 0
#51
Phiii jak tam Szeryfowi idzie z Grafikonem :p
Ja nie jestem jakimś tam poślednim, prozaicznym "szeryfem" tylko najprawdziwszym, klasycznym Sheriffem, więc trzymajmy się faktów jeśli można :p

Co chcieliście ode mnie? Dobrze wiesz, że Grafikona opanowałem w stopniu zadowalającym, dlatego jak coś byś chciał o nim wiedzieć to Ci z chęcią wyjaśnię :D
Zanosi się, że znów będę uziemiony na kilka tygodni więc może znajdę czas żeby tu zaglądać częściej.

Zdroofka
Andrzej
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 4

Podobne wątki