• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Modelokolejomania

Maszyniok

Nowy użytkownik
Reakcje
0 14 0
#1
Chciałbym w mojej gminie i miejscowości zorganizować spodnie mankiet maniaków kolejowych do tej pory co rok były organizowane prezentacje makiety moduowych a w tym roku cisza a tak odwiedzający byli wszyscy zachwyceni a w tym roku co jak wiem to klaps sam się dorobiłem trzech lokomotyw cyfrowych ibylo by miło coś zorganizować sam wójt by zorganizował sale tylko potrzeba speców od odmakiet kolejowych sam jestem maszynista ipotrzeba mi upublicznienia tej pracy jest to możliwe zorganizowanie takiej wystawy iprezentacji jeżeli byście chcieli dołącz ie do mnie i zarezerwuj y sale a oto adres Czyzowice koło Wodzisławia SL woj śląskie jeżeli macie pytania to piszcie gdybyśmy się spodkali było by modelokolejowobombowo Hej Piszcie
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#2
Jak kolega Maszyniok napisze to, chciał przekazać jeszcze raz po polsku, z zachowaniem zasad pisowni, użyciem znaków interpunkcyjnych tam, gdzie trzeba, to może coś zrozumiemy i ktoś może odpowie. O spodniach z mankietami dyskutować raczej nie będziemy.
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
#3
Już dawno nie miałem takich problemów z przeczytaniem czyjegoś tekstu . Coś strasznego ! Jak to mówił Pawlak ze znanej komedii: KONIEC ŚWIATA
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
#5
Maszyniok, dobrze że żeś tego po hanysku nie napisoł, bo dopiero inksi by kłopoty mieli. Straszny bełkot. Popraw to, napisz jak człowiek i może ktoś zrozumie o co Ci chodzi.
Znam Czyżowice, Wodzisław moje rodzinne miasto, na stałe mieszkam gdzieś indziej. Piszę i mówię, godom i poradza pisać także gwarą, ale tu na forum raczej poprawnej polszczyzny używamy, przynajmniej się staramy.
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#7
Spotkania w Czyżowicach organizuje PMM. W 2017 były warsztaty i spotkanie przy makiecie.
W tym roku warsztaty były w Redzie. Spotkanie przy makiecie pewnie się odbędzie pod koniec roku.
 
OP
OP
M

Maszyniok

Nowy użytkownik
Reakcje
0 14 0
#9
Panowie skupili się na mojej pisowni i słusznie. Jestem laikiem w sprawach technologii i dopiero teraz poprosiłem o pomoc swojego syna. Każda krytyka jest dla mnie jak najbardziej na plus, ponieważ mogę się przez to doskonalić. Wracając do moich planów dotyczących zorganizowania spotkania. Chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle ktokolwiek był by zainteresowany udziałem w tym, że przedsięwzięciu. Pytam tutaj, bo uważam, że to najwłaściwsze miejsce. Czekam na chętnych oraz pytania dotyczące tej inicjatywy.
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#11
Swego czasu, były fajne spotkania w Rybniku. Dofinansowane przez tamtejszą elektrownię.
Na południu trochę ludków działa. Proponuję zacząć od terminu oraz skontaktowania się z klubami i osobami z Katowic, Bielska,
Wrocławia, Krakowa, Oświęcimia, Tych, Czyżowic, Łodzi, itd. wędrując na północ.