• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modell - Hobby - Spiel LIPSK 2012

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#1
Witam serdecznie

Chciałbym zaprosić , na kolejny wyjazd autokarowy organizowany przez PZMK na targi modelarskie do Lipska.

Termin : sobota 06.10.2012;
Koszt : 140 zł/osoba;
W cenie przejazd na trasie : Poznań - Lipsk - Poznań, ubezpieczenie , bilet wstępu ;
Wyjazd autokaru z Poznania 06.10.2012 o godzinie. 0.30 sprzed dworca PKP;
Wyjazd powrotny z Lipska o godzinie 18.30 , planowany przyjazd do Poznania ok. godz. 01.00;
Dojazd do Poznania we własnym zakresie.

Zapisy i wpłaty do 10 września br. przekazem pocztowym (czerwony blankiet) na adres : Polski Związek Modelarzy Kolejowych 61-701 Poznań ul. Fredry 13, lub przelewem na konto :72 1090 1362 0000 0000 3601 8090. Na przekazie/przelewie prosimy podać PESEL (niezbędny do ubezpieczenia).

Zapisy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń - ilość miejsc 50

Organizatorzy :
Polski Związek Modelarzy Kolejowych wspólnie z redakcją miesięcznika "Świat Kolei". 61-791 Poznań ul. Fredry 13,
Tel.61 853 13 36, e-mail : sk.pyssa@infotransport.pl


Serdecznie Zapraszam
 
Reakcje
0 0 0
#2
Witam

ktoś byl w ub. roku? może ktoś się pochwalić jak było na takim wyjeżdzie? bo się zastanawiam czy w tym roku nie odwiedzić tych targów z PZMK?
 
OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#3
Witam serdecznie . Ja byłem w zeszłym roku, natomiast czy warto czy się opłaca, to zależy po co się tam jedzie. Ja generalnie jeżdżę tam dla okazji cenowych . Okazje które udało mi się w latach ubiegłych dorwać w Lipsku , spowodowały że kupuję modele raz w roku właśnie w Lipsku. Jeżeli chodzi o makiety to również zależy kto co lubi. Trochę tego było natomiast nie przywiązywałem większej uwagi do ich ilości. Ale myślę że było OK .
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
#4
Witam,
Wybieram się na Targi do Lipska w sobotę 6 października własnym samochodem. Oferuję 3 miejsca na trasie Wrocław - Lipsk - Wrocław. Proponuję podział kosztów paliwa i parkingu. Zainteresowanych zapraszam na PW.

=======
Tomek
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
#5
Witam,
Moja oferta nadal aktualna. Cena wychodzi 100 zł za Wrocław - Lipsk - Wrocław. Inne miejscowości po drodze również wchodzą w grę.

=======
Tomek
 
OP
OP
Maslo

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#6
Witam serdecznie . Chciałbym poinformować że na wyjazd autokarowy do Lipska pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc. Serdecznie zapraszam.
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
#15
Stoisko ACME
IMG_5104.JPG

Nasz Wawel.
IMG_5108.JPG

Wagony kontenerowe zapowiadane jako nowość na 2012
IMG_5110.JPG

Jedna wersja ma się ukazać w barwach PKP Cargo.
IMG_5111.JPG

Niemiecki wagon restauracyjny Quick-Pick
IMG_5112.JPG

=========
Tomek
 

tcy

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
#17
Rivarossi
IMG_5140.JPG

ASF w zielonym malowaniu. Czy trzeba coś jeszcze zmieniać w malowaniu przed wstawieniem go do lokomotywowni PKP?

IMG_5167.JPG

Na targach Rivarossi ogłosiło, że wypuści model BR251 DR. Taki sam, jaki w planach ma ACME. Jest to niezależne, podwójne opracowanie...

==========
Tomek
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#19
Czy trzeba coś jeszcze zmieniać w malowaniu przed wstawieniem go do lokomotywowni PKP?
I tak, i nie. Bo to zależy od podejścia. Jeśli ma to być model czegoś co na PKP istniało, no to pewnie parę rzeczy byłoby trzeba zmienić. Jeśli zaś przymknąć oko na to, to się nada ten model tak jak jest teraz. Mam fotkę całej zielonej ASF bez jakichkolwiek napisów i bez tabliczek. Odcień zieleni jest nieco jaśniejszy, oraz dolne krawędzie pudła nie są białe tylko czarne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 2
Imprezy 7
Imprezy 4
Imprezy 10
A
Imprezy 12

Podobne wątki