• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wyrwizęba

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#1
cześć, dawnoooo mnie nie było

Coś namieszałem z edycją, już poprawiam.
W modelach nie przepadam za elektrowozami, ale ten jest szczególny, bo kilka razy prowadziłęm go i niejako z patryjotycznego obowiązku kupiłem. Maszyna nawet na torze nie stanęła, od razu zabrałem się za brudzenie. Wiem, że najpierw reflektory powinny pójść, dekoder itp, ale nudziło mi się przez dwa dni
 

Załączniki

OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#2
Króciutko uprzedzając pytania. Najpier był wash olejnymi humbrolami, potem wiele różnych kolorów akryli valeo najczęściej wymieszane z bezbarwnym i rozpylane aero z różnym ciśnieniem i różnej odległości, zestawy kołowe, wózki i ogólnie dól maszyny
jest też z aero (5 różnych warstw kolorów z przeźroczystym) i na koniec lekko przypudrowane różnymi suchymi pastelami, głównie siena palona. Całość pryśnięta bezbarwnym matem
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
#6
Co koledze Podem się nie podoba w moim wpisie .Wyraziłem mój zachwyt pracą jaką wykonał kolega Wyrwizab nad swoim modelem.Za co taka ocena Jestem na NIE
 
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#8
Dziekuję za uznanie, cieszę się, że Wam się podoba. W najbliższym czasie powstawiam zdjęcia cystern, jeździły w Sosnowcu i jeszcze jakieś tam "zabawki"
 
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#13
Cześć, to znowu ja, po bardzo długiej przerwie. Tzn. zaglądam tu czasami, ale częściej bawię się na wystawach. W ten weekend kupiłem sobie 3 zestawy węglarek TILLIGa i zabrałem się od razu do malowania.
Jeszcze na wystawie w przerwach między rozkładem jazdy walczyłem pędzelkiem. W sumie na wagony poświęciłem prawie dwa dni. W większości malowane pędzlem z wykorzystaniem farb olejnych, akrylowych
i wcieranych kredek pastelowych. Oczywiście aerografem też trochę podrobiłem, ale to na koniec. Endżoj it ;).
 

Załączniki

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#16
Tylko kolega te zdjęcia robi bardzo ciemne, proponowałbym ten tabor do wykonywania zdjęć oświetlić, na 6 zdjęciu który kolega wstawił to można się tylko domyślać że są to wagony.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 2
A
Tabor 38
A
Tabor 85

Podobne wątki