1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Rozpoczynając temat w dziale Tabor prosimy o dołączenie prefixu z wielkością o której traktuje temat.
  3. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Wyrwizęba

Dyskusja w 'Tabor' rozpoczęta przez użytkownika Wyrwiząb, 20 Marca 2016.

1. dgajus

dgajus Moderator Grupy SKMK SKMK

Bardzo podoba mi się ta betonowa, rozwalona ze starości rampa - nie pamiętam, czy gdzieś widziałem tak realistyczne wykonanie , czuć klimat. Bardzo ładnie!

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1

2. Wyrwiząb

Wyrwiząb Aktywny użytkownik KKMK

Ta diorama nie była nigdzie prezentowana i nie ja jestem jej autorem, tylko Olaf Sroczyński. Dla mnie niekwestionowany guru i niedościgniony wzór w modelarstwie i patynowani. Dwa lata temu wstawiałem jej zdjęcia na forum o innej tematyce

3. KSK 1982

KSK 1982 Moderator Grupy GGM i kustosz forum Sala pamięci Staff Member GGM

Pięknie się prezentuje tabor przy tak wykonanym motywie, te budynki to reliefy? Można liczyć na więcej zdjęć :rolleyes:

• Doceniam Doceniam x 1
    Ostatnio edytowane: 13 Listopada 2017
  4. Wyrwiząb

"więcej zdjęć autora?" :)
    Jeżeli chodzi o Olafa to dość wstydliwy, a ja jestem brzydki. No i mam już żonę :)
    Spoko, rozumiem, że chcesz więcej zdjęć samej dioramy, tak? Następnym razem jak go odwiedzę to porobię.
    Tak budynki to relify

5. KSK 1982

KSK 1982 Moderator Grupy GGM i kustosz forum Sala pamięci Staff Member GGM

No faktycznie tak to można było odczytać:), oczywiście chodzi o dioramę, klimat mnie powalił i dla mnie to jedna z najlepszych prac jakie dotąd tutaj zostały pokazane, co oczywiście nie zmienia faktu że byczek i węglarki też ładnie spatynowane(y)

• Super! Super! x 1
  6. Misiek

Misiek Znany użytkownik

I przypomnij wątek, gdzie je już pokazywałeś ;-)
    p.s. reliefy, chyba

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  7. Wyrwiząb

Pokazywałem na forum o tematyce medycznej i nie ma tam dostępu z zewnątrz, ale znalazłem foty które wtedy robiłem
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 14 Listopada 2017 o 18:54 ---
    Taaaaak wieeeemmm, mnie też za każdym razem żuchwa opada

Załączniki:

• Super! Super! x 9
    • Doceniam Doceniam x 5
    • Kocham to! Kocham to! x 2
  8. Jacek765

Jacek765 Znany użytkownik

Sceneria genialna. W sumie to pasuje także do stylu amerykańskiego.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. gotyk1

gotyk1 Użytkownik

Wyrwiząb bardzo ładna brudna et-22, pierwszy raz widzę tak upiększony et-22 piko, wcześniej tylko pudełkowe plastik fantastik. A ta przemysłowa makietka to poezja, szczególnie ten szary betonowy budynek przemawia do mnie - gratulacje dla autora

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  10. pado

pado Znany użytkownik KKMK

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
    • Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  11. Astro

Astro Użytkownik

Tylko jakaś taka brudna i odrapana. I ciopągi też. Zadzerwiałe takie jakieś. Ludzie, czy wy ich nie myjecie? Nie malujecie? ;)

• Śmieszny Śmieszny x 1
  12. pado

pado Znany użytkownik KKMK

@Astro , jest tak jak być powinno ;)

13. michal.guminiak

michal.guminiak Znany użytkownik H0e

Czad! Prawie jak w Zakładach Przemysłu Bawełnianego im. Marchlewskiego w Łodzi (dawna fabryka I. Poznańskiego), w latach 80!

14. Tigrek

Tigrek Aktywny użytkownik

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Wyrwiząb

16. Tigrek

Żona złym okiem patrzy? :p :D Oj te żony... swoją drogą rozumiem, jak to jest gdy koncepcja w kolekcji się zmienia. Tylko tak czy siak smutno, gdy model się pakuje do wysyłki...

17. Wyrwiząb

Żonie właśnie model bardzo się podoba, ale niedługo będziemy się przeprowadzać do domu i choć głodem nie przymieram, to jednak trochę staranniej oglądam stówki. Ale jak rzeczywiście się sprzeda, to będzie go żal pakować. Na et22 czekałem 41 lat bez 11 dni ;)
    Ciężko mi coś takiego wycenić, nigdy nie zakładałem, że będę sprzedawał pobrudzony model i z pewnością nie będę świadczył takich usług. Przy modelu spędziło sporo ponad 20 godzin i gdyby to przeliczyć na czas mojej pracy, to samo patynowanie powinno kosztować pewnie z 3000zł

Ostatnio edytowane: 14 Listopada 2017 o 22:30
  18. Tigrek

Ale Piko zapewne niedługo wyda coś w tym nowym zielonym malowaniu. Nie chcesz poczekać? Tylko pytanie, czy z tymi dokładnie lampami... ale skoro właśnie żółte czoło z tymi zrobili co 206 ma, to może tą dokładnie wersje wydadzą :)

19. Astro

Astro Użytkownik

A nie lepiej sprzedać żonę?

• Śmieszny Śmieszny x 3
  20. Wyrwiząb

Po cichu na to liczę. A najlepiej niech zrobią 206 :D

Udostępnij