• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wyrwizęba

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#41
Bardzo podoba mi się ta betonowa, rozwalona ze starości rampa - nie pamiętam, czy gdzieś widziałem tak realistyczne wykonanie , czuć klimat. Bardzo ładnie!
 
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#42
Bardzo podoba mi się ta betonowa, rozwalona ze starości rampa - nie pamiętam, czy gdzieś widziałem tak realistyczne wykonanie , czuć klimat. Bardzo ładnie!
Ta diorama nie była nigdzie prezentowana i nie ja jestem jej autorem, tylko Olaf Sroczyński. Dla mnie niekwestionowany guru i niedościgniony wzór w modelarstwie i patynowani. Dwa lata temu wstawiałem jej zdjęcia na forum o innej tematyce
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#43
Pięknie się prezentuje tabor przy tak wykonanym motywie, te budynki to reliefy? Można liczyć na więcej zdjęć :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#44
Pięknie się prezentuje tabór przy tak wykonanym motywie, te budynki to relify? Można liczyć na więcej zdjęć autora :rolleyes:
"więcej zdjęć autora?" :)
Jeżeli chodzi o Olafa to dość wstydliwy, a ja jestem brzydki. No i mam już żonę :)
Spoko, rozumiem, że chcesz więcej zdjęć samej dioramy, tak? Następnym razem jak go odwiedzę to porobię.
Tak budynki to relify
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#45
No faktycznie tak to można było odczytać:), oczywiście chodzi o dioramę, klimat mnie powalił i dla mnie to jedna z najlepszych prac jakie dotąd tutaj zostały pokazane, co oczywiście nie zmienia faktu że byczek i węglarki też ładnie spatynowane(y)
 
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#47
I przypomnij wątek, gdzie je już pokazywałeś ;-)
p.s. reliefy, chyba
Pokazywałem na forum o tematyce medycznej i nie ma tam dostępu z zewnątrz, ale znalazłem foty które wtedy robiłem
[DOUBLEPOST=1510682054][/DOUBLEPOST]
Pokazywałem na forum o tematyce medycznej i nie ma tam dostępu z zewnątrz, ale znalazłem foty które wtedy robiłem
Taaaaak wieeeemmm, mnie też za każdym razem żuchwa opada
 

Załączniki

gotyk1

Użytkownik
Reakcje
28 0 6
#49
Wyrwiząb bardzo ładna brudna et-22, pierwszy raz widzę tak upiększony et-22 piko, wcześniej tylko pudełkowe plastik fantastik. A ta przemysłowa makietka to poezja, szczególnie ten szary betonowy budynek przemawia do mnie - gratulacje dla autora
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#56
Żona złym okiem patrzy? :p :D Oj te żony... swoją drogą rozumiem, jak to jest gdy koncepcja w kolekcji się zmienia. Tylko tak czy siak smutno, gdy model się pakuje do wysyłki...
 
OP
OP
Wyrwiząb

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#57
Żona złym okiem patrzy? :p :D Oj te żony... swoją drogą rozumiem, jak to jest gdy koncepcja w kolekcji się zmienia. Tylko tak czy siak smutno, gdy model się pakuje do wysyłki...
Żonie właśnie model bardzo się podoba, ale niedługo będziemy się przeprowadzać do domu i choć głodem nie przymieram, to jednak trochę staranniej oglądam stówki. Ale jak rzeczywiście się sprzeda, to będzie go żal pakować. Na et22 czekałem 41 lat bez 11 dni ;)
Ciężko mi coś takiego wycenić, nigdy nie zakładałem, że będę sprzedawał pobrudzony model i z pewnością nie będę świadczył takich usług. Przy modelu spędziło sporo ponad 20 godzin i gdyby to przeliczyć na czas mojej pracy, to samo patynowanie powinno kosztować pewnie z 3000zł
 
Ostatnio edytowane:

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
#58
Ale Piko zapewne niedługo wyda coś w tym nowym zielonym malowaniu. Nie chcesz poczekać? Tylko pytanie, czy z tymi dokładnie lampami... ale skoro właśnie żółte czoło z tymi zrobili co 206 ma, to może tą dokładnie wersje wydadzą :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 2
A
Tabor 38
A
Tabor 85

Podobne wątki