1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Rozpoczynając temat w dziale Tabor prosimy o dołączenie prefixu z wielkością o której traktuje temat.
  3. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Wyrwizęba

Dyskusja w 'Tabor' rozpoczęta przez użytkownika Wyrwiząb, 20 Marca 2016.

1. Wyrwiząb

Wyrwiząb Aktywny użytkownik KKMK

cześć, dawnoooo mnie nie było

Coś namieszałem z edycją, już poprawiam.
    W modelach nie przepadam za elektrowozami, ale ten jest szczególny, bo kilka razy prowadziłęm go i niejako z patryjotycznego obowiązku kupiłem. Maszyna nawet na torze nie stanęła, od razu zabrałem się za brudzenie. Wiem, że najpierw reflektory powinny pójść, dekoder itp, ale nudziło mi się przez dwa dni

Załączniki:

• Super! Super! x 18
    • Doceniam Doceniam x 6

2. Wyrwiząb

Króciutko uprzedzając pytania. Najpier był wash olejnymi humbrolami, potem wiele różnych kolorów akryli valeo najczęściej wymieszane z bezbarwnym i rozpylane aero z różnym ciśnieniem i różnej odległości, zestawy kołowe, wózki i ogólnie dól maszyny
    jest też z aero (5 różnych warstw kolorów z przeźroczystym) i na koniec lekko przypudrowane różnymi suchymi pastelami, głównie siena palona. Całość pryśnięta bezbarwnym matem

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Michał_P

Michał_P Znany użytkownik

Przyjemnie na to popatrzeć. Chciałbym mieć takie umiejętności. Piwo też zacne.

• Doceniam Doceniam x 1
  4. slavko1111

slavko1111 Aktywny użytkownik

Czapki z głów :mamdola:

• Doceniam Doceniam x 1
    • Jestem na nie Jestem na nie x 1
  5. mareknyc

mareknyc Aktywny użytkownik

6. slavko1111

slavko1111 Aktywny użytkownik

Co koledze Podem się nie podoba w moim wpisie .Wyraziłem mój zachwyt pracą jaką wykonał kolega Wyrwizab nad swoim modelem.Za co taka ocena Jestem na NIE

• Popieram Popieram x 4
  7. Wojtek_Kraków

Wojtek_Kraków Aktywny użytkownik

Myślę że kolega przeglądał forum na smartphonie i zamiast popieram wcisnął obok

• Popieram Popieram x 3
  8. Wyrwiząb

Dziekuję za uznanie, cieszę się, że Wam się podoba. W najbliższym czasie powstawiam zdjęcia cystern, jeździły w Sosnowcu i jeszcze jakieś tam "zabawki"

9. ffox

ffox Moderator Globalny Staff Member

Warto w tym modelu wymienić lub przemalować poręcze przy drzwiach na szare.

10. Wojtek_Kraków

Wojtek_Kraków Aktywny użytkownik

Mam nadzieję że kolega nie otwiera modeli tym gazowym palnikiem;)
    A siódemka na prawdę super.

11. Wyrwiząb

Skoro sam moderator karze, to trzeba się dostosować :)
    Te fotki lepsze, bo zrobiłem aparatem fotograficznym, a nie telefonem. Poręcze jak poradził ffox przemalowałem na szaro, wygląda fajnie, nie pamiętam jak było w oryginale.

DSC_6537.JPG DSC_6540.JPG DSC_6543.JPG DSC_6546.JPG

• Super! Super! x 11
    • Doceniam Doceniam x 4
  12. zepfot

zepfot Znany użytkownik GGM

Bardzo przyjemnie wygląda ta siódemka.

• Optymistyczny Optymistyczny x 1
  13. Wyrwiząb

Cześć, to znowu ja, po bardzo długiej przerwie. Tzn. zaglądam tu czasami, ale częściej bawię się na wystawach. W ten weekend kupiłem sobie 3 zestawy węglarek TILLIGa i zabrałem się od razu do malowania.
    Jeszcze na wystawie w przerwach między rozkładem jazdy walczyłem pędzelkiem. W sumie na wagony poświęciłem prawie dwa dni. W większości malowane pędzlem z wykorzystaniem farb olejnych, akrylowych
    i wcieranych kredek pastelowych. Oczywiście aerografem też trochę podrobiłem, ale to na koniec. Endżoj it ;).

Załączniki:

• Super! Super! x 14
    • Doceniam Doceniam x 2
  14. J1974H0

J1974H0 Znany użytkownik

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  15. Wyrwiząb

Dzięki, muszę jeszcze kilka dokupić i będzie fajny skład do Gagarina.
    Może w ten weekend pokrusze węgiel w moździerzu i przesieję żeby mieć właściwą frakcję, to będzie fajny ładunek

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk Znany użytkownik

Tylko kolega te zdjęcia robi bardzo ciemne, proponowałbym ten tabor do wykonywania zdjęć oświetlić, na 6 zdjęciu który kolega wstawił to można się tylko domyślać że są to wagony.

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Wyrwiząb

Słusznie. Jak tylko będę w klubie to ustawię je na module i zrobię fotki aparatem. Teraz posiłkowałem się telefonem

18. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Świetna robota(y), a za te łaty to już się medal należy;)

19. Wyrwiząb

Wszyscy mają byka, byka mam i ja 11.jpg 12.jpg 1.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

• Super! Super! x 19
    • Doceniam Doceniam x 9
  20. Wyrwiząb

Nie wiem czy teraz się zdjęcia wyświetlają

• Doceniam Doceniam x 2
    • Super! Super! x 1

Udostępnij