• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam,to znowu ja,kolejny z dinozaurów pozostałych po starym forum, na początek chciałbym przedstawić jeden z moich nowych nabytków,Ziła 157K,powojskowy egzemplarz w rękach prywatnych.No wypadałoby się jeszcze przedstawić,mam na imię Adam,jestem z Olkusza,lat31 :)

Zdjęcie-0140.jpg
Zdjęcie-0142 (2).jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#3
Ził dość pospolity od kiedy Herpa go pakuje, ale cieszy fakt że ma dołożone elementy jak lusterka, "wąsy" , tablice rejestracyjne.Powiedz czy te siatki przed reflektorami to były w modelu czy może sam dorabialeś?
 
M

Maverick

Gość
#7
Witamy na forum!
Mi spodobal się z tych prezentacji każdy model ale najbardziej ZIL choć Tatry nie są wcale gorsze.

P.S.
Daj ludziom szanse na skomentowanie modeli zanim pokażesz nowe.:D
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#8
Czerwona Tatra 815 swojego czasu chyba najpopularniejsza wywrotka na krajowych budowach, nie ukrywam, że bardzo lubię pojazdy tej marki. Twój model prezentuje się korzystnie i mnie bardzo przekonuje.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#9
Tatry fajne bo ubrałeś je w ważne szczegóły takie jak lusterka i tablice, podmalowane światła, i model od razu wygląda o niebo lepiej.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#10
Ził , fakt jak go Herpa zaczęła pakować stał się popularny ale wojsko to nie moje klimaty .
Za to TATRy fajnie sie prezentują z detalami może kiedyś i moje będą o nie bogatsze .(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#14
Fajna Ifka. Pamiętam jak można je było kupić w kiosku RUCH-u jako zwykłą zabawkę. Mam też takie właśnie z tamtych czasów, tylko moje nie mają lusterek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#17
Berliet bardzo ciekawy i rzadko widywany w naszej skali. Jeszcze dobrać mu jakąś ciekawą naczepę i w drogę.
 

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Ładne te twoje modele mi najbardziej podobają się Tatry z dodatkami wyglądają super. Berlietowi faktycznie przydała by się naczepka fajny model.
 

Podobne wątki