• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele wujcik

OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#25
Ten starszy ma ładniejszy przód,lepiej odwzorowany.A co do tego że Robur to już wspomnienie na drogach to muszę powiedzieć że jeszcze widuję regularnie dwie sztuki jeżdżące na targowiska.
 

Hornet

Aktywny użytkownik
Reakcje
21 0 0
#26
Skorzystam z okazji i zadam pytanko:
Od kiedy w naszym kraju można było spotkać Ziła 157 i Ifę W50 ? W sieci są tylko daty produkcji, nie mogę znaleźć informacji od kiedy te cuda jeździły w Polsce.
A modele w sam raz mogłyby zajechać pod choinkę pod warunkiem pasowania do epoki (IIIc) :)
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Ten Robur to nie co Brekina ale i tak nie jest najgorszy. Parę lat temu widywałem Robura codziennie bo facet z ulicy miał takiego, teraz ani wudu ani słychu, zostały zapewne pojedyncze sztuki. Muszę i ja zakupić taki model bo wygląda ciekawie i kawał historii za nim.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#28
Roburek niczego sobie. Wygląda całkiem dobrze. Jeszcze takowego nie mam i czas nadrobić zaległości. Muszę wpisać go na listę zakupów.
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#29
Skorzystam z okazji i zadam pytanko:
Od kiedy w naszym kraju można było spotkać Ziła 157 i Ifę W50 ? W sieci są tylko daty produkcji, nie mogę znaleźć informacji od kiedy te cuda jeździły w Polsce.
A modele w sam raz mogłyby zajechać pod choinkę pod warunkiem pasowania do epoki (IIIc) :)
Była kiedyś na alledrogo instrukcja obsługi Ify W50 po polsku z 1966 roku z pieczątką jakiegoś PKS-u tak więc należy przypuszczać że te samochody były sprowadzane do kraju praktycznie od początku produkcji,co do Ziła nie wiem ale podejrzewam że było tak samo.
 
M

Maverick

Gość
#30
Może nie jest to idealny model ale jest fajny. Ja bym tylko te reflektory zalal kroplą lakieru bezbarwnego aby uzyskać efekt klosza.
 
M

Maverick

Gość
#39
Bardzo fajny model Liaza i ja mam też do niego pewien sentyment. Szkoda, ze takie Liazy nie jeżdzily w Norcargo bo bym chetnie go widzial w takich barwach w swojej kolekcji.;)
 

Podobne wątki