• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MODELE WSI 1/50

Maverick

Znany użytkownik
Kolejny świetny model w kultowych barwach. Ten model robi na mnie bardzo duże wrażenie ze względu iż na takich Volviakach zaczynałem swoją przygodę jako młody kierowca. Ciągniki 3-osiowe są mi zawsze ogólnie bliższe ze względu na to, że w Skandynawii ponad 90% ciągników siodłowych jest właśnie 3-osiowa w przeciwieństwie do pozostałej części europy. Ta naczepa dwuosiowa dodaje mu "charakterystyki" tamtych lat gdy był to zestaw najnowszej myśli technicznej i spełnieniem marzeń kierowców aby takim zestawem jeździć.

OP
OP
Driver

Driver

Użytkownik
Na pewno w tamtych latach za takim zestawem oglądał się nie jeden kierowca a marzeniem też był już nawet JELCZ z serii 400 z kabiną sypialną z ostatnią osią wleczoną i naczepą z szerokim rozstawem osi o LIAZIE już nie wspomnę . Takie zestawy jelczy posiadała firma w której rozpoczęła się można powiedzieć moja przygoda z transportem.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 15
Skala 1:50 22
Skala 1:50 12
Skala 1:50 49
Skala 1:50 38