• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MODELE WSI 1/50

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#82
Hungarocamion dużo lepiej wygląda. Raba lepiej Ci wyszła. Magirus udający Fiata nie do końca mi się podoba.
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#83
Hungarocamion dużo lepiej wygląda. Raba lepiej Ci wyszła. Magirus udający Fiata nie do końca mi się podoba.
Każdy ma prawo do swojego zdania ,czy ten magirus udaje fiata , jak każdy wie w tamtych latach magirus i fiat stosowały te same kabiny różniące się tylko przednimi atrapami. Wiadomo że można było kupić orginalny model fiata z IXO ale to nie ta skala i go przemalować na ciągnik pekaesu , ja chciałem mieć zestaw przypominający auto pana Frąckowiaka z książki TIREM DO IRANU . Jeszcze jeden taki model ino w skali 1/24 był prezentowany na stronie 40Ton.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#84
czy ten magirus udaje fiata , jak każdy wie w tamtych latach magirus i fiat stosowały te same kabiny różniące się tylko przednimi atrapami
No właśnie, że nie tylko atrapa była inna. W porównaniu z Twoim modelem to inna była szyba przednia, bo była zagięta na rogach, cieńszy był słupek A i dach był w Fiacie podwyższony. Zatem różnic jest więcej. Poza tym obwódka Twojego grilla jest strasznie szeroka.
No ale to tylko moje zdanie i mój odbiór modelu. ;) :)
 
OP
OP
Driver

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
#85
No właśnie, że nie tylko atrapa była inna. W porównaniu z Twoim modelem to inna była szyba przednia, bo była zagięta na rogach, cieńszy był słupek A i dach był w Fiacie podwyższony. Zatem różnic jest więcej. Poza tym obwódka Twojego grilla jest strasznie szeroka.
No ale to tylko moje zdanie i mój odbiór modelu. ;):)
Chodziło mi o prawdziwe kabiny , a co do modelu to wiem że nie jest doskonały i wiadomo z jakich lat ten model pochodzi może mieć nawet ponad 20 lat wtedy formy nie były takie dokładne jak teraz .Nawet obecnie w dobie projektowania modeli za pomocą komputerów zdarzają się błędy .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#86
Masz rację. Błędy i niedociągnięcia są w modelach i tego nie da się czasem przeskoczyć.
Ważne, że sam coś robisz i tworzysz modele w barwach, i malowaniach, których nikt inny nie zrobił. Szacun. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 13
Skala 1:50 12
Skala 1:50 15
Skala 1:50 22
Skala 1:50 38

Podobne wątki