• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wrocław

OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#21
Umieściłem na stronie tabelkę z listą lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz ich odpowiedników w skali 1:87 dla producentów seryjnych jak i manufaktur.
Dodatkowo umieściłem pod tabelami ankiety (czysto statystycznie), jakimi modelami bylibyśmy zainteresowani najbardziej.
Może ktoś się pokusi o udział a ankiecie:
http://modele.wroclaw.pl/pkp

Z racji, że nie ma osób nieomylnych, możliwe że pominąłem jakąś lokomotywę w tabeli albo ankiecie.
Opierałem się na tabelach umieszczonych na Wikipedii.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
#26
Jeśli ująłeś Traxxy to wypadało by również nie zapominać o E6ACT (Dragon), Grifinie i Marathonie w wersji elektrycznej i Diesla. One też pracują na naszej kolei i co najważniejsze są naszej produkcji. Nie wspominając o "szynobusach".
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#29
Wprowadziłem na stronie pewne udogodnienie dotyczące listy sklepów modelarskich.
Czasami sprawdzanie/wyszukiwanie modelu w każdym sklepie doprowadzało mnie do szału i niestety kosztowało to trochę czasu, więc pomyślałem, że może uda się zrobić wyszukiwarkę poprzez wybór sklepu z listy.
Na szczęście udało mi się, lecz jeszcze muszę "dopieścić" skrypt na stronie - wyszukiwanie nie działa po naciśnięciu klawisza enter (trzeba kliknąć myszką lub palcem w ekran na tablecie lub smartfonie, na lupkę).
Wystarczy z listy wybrać interesujący nas sklep, wpisać frazę i kliknąć na lupkę.
Może komuś również ułatwi to życie.
Uwagi jak zawsze mile widziane
http://modele.wroclaw.pl/sklepy
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#30
"Dopieściłem" skrypt na stronie.
Poza listą sklepów w wyszukiwarce, mamy możliwość wybrania opcji Wszystkie, dzięki temu wyszukujemy, np. frazę "et41" we wszystkich sklepach jednocześnie. Uwaga jest taka, że na raz otwierają się linki do (aktualnie) dwunastu sklepów, co może spowodować "zamulenie" przeglądarki.
Dodatkowo wprowadziłem opcję wyszukiwania wybranej frazy w kilku wybranych sklepach na raz.

Niektóre przeglądarki mają domyślnie aktywną opcję blokowania wyskakujących okienek, więc po próbie wyszukania wybranej frazy w kilku sklepach najprawdopodobniej wyskoczy monit o zablokowaniu okien.
Poniżej opisałem jak zezwolić przeglądarkom na wyskakujące okienka dla witryny.

Opera | Chrome | Internet Explorer 11
Opera.jpg Chrome.jpg IE11.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 0
Linki 1
Linki 5
Linki 5
Linki 0

Podobne wątki