• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wrocław

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#1
Witam
Postanowiłem zmienić swoją starą stronę - www.modele.ffox.pl - na całkowicie nową wraz z adresem - www.modele.wroclaw.pl.

Niestety nie jest to wielka baza wiedzy, lecz galeria modeli w jakich jestem posiadaniu + drobne informacje. Pomimo braku czasu staram się coś na niej nowego umieszczać.
Stara strona www zostanie wyłączona wraz z upływem końca ważności domeny - czyli w marcu 2014 r. Nie będę już jej wspierał.

Bardzo chętnie wysłucham wszelkich propozycji zmian na stronie, lecz jej zakres i tak chcę ograniczyć wyłącznie do przestawienia galerii modeli i podręcznych informacji.

Pozdrawiam
Mateusz

Modele Wrocław.jpg
www.modele.wroclaw.pl
 

sosnama

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Z tego, co do tej pory zauważyłem, to brakuje mi tylko Twojej galerii modeli. Rozumiem, że będziesz ją sukcesywnie uzupełniał?:)
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#5
Przeklejam ją powoli ze starej strony. Niestety jest to bardzo czasochłonne (tzn. edycja zdjęć) :(
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#10
Dobry wieczór Panowie.
Zrobiłem ankietę dotyczącą sklepów modelarskich.
Lista jest skromna, ale myślę, że w ankiecie są wszystkie najpopularniejsze sklepy w Polsce.
Jak ktoś ma ochotę, to proszę zagłosować na ulubiony sklep: http://modele.wroclaw.pl/ankiety/sklepy
Jak jakiegoś sklepu brakuje, to proszę o info na PW, dopiszę :)

Pozdrawiam,
Mateusz
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#11
Dobry wieczór Panowie.
Zrobiłem ankietę dotyczącą sklepów modelarskich.
Lista jest skromna, ale myślę, że w ankiecie są wszystkie najpopularniejsze sklepy w Polsce.
Jak ktoś ma ochotę, to proszę zagłosować na ulubiony sklep: http://modele.wroclaw.pl/ankiety/sklepy
Jak jakiegoś sklepu brakuje, to proszę o info na PW, dopiszę :)

Pozdrawiam,
Mateusz
jeden z ostatnich hitów (Bipa) kupowałem w :
DATALAND Hobby
Poznań ul .Wołyńska 38
szybko, miło, dobrze zabezpieczone

myślę że warto dodać do listy
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#13
Umieściłem na stronie Kalendarz wydarzeń.
Będę umieszczał tam w chwilach wolnego czasu wydarzenia o imprezach modelarskich, wraz z informacjami teleadresowymi oraz mapą (pozwala na to dodatek).
Dodatkowo będę umieszczał daty premier modeli PKP wartych według mnie większej uwagi, jak EU07 :)
Kalendarz dostępny jest z lewej strony na pasku nawigacyjnym.

www.modele.wroclaw.pl
Uwagi mile widziane.
Zapraszam.
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#15
Super ! Stronka swietna ! a mozna byloby stworzyc taki kalendarz imprez bezposrednio na naszym forum - w identycznej lub bardzo podobnej formie? oszczedziloby to troche czasu :)

P.S. mozesz uaktualnic kalendarz o impreze H0e.pl w Istebnej w Listopadzie (13-16)
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#16
Dzięki za info o H0e - dopisałem :)
Przydałby sie taki kalendarz na forum. Tylko czy takowy istnieje jako moduł? Zapytam corwina co on na to.
 
D

Docteur

Gość
#18
Popraw jeszcze tłumaczenie, bo komunikat:
"Szanowny Guest! Ukończyłeś passed quiz 'Modele PKP'." trochę jednak razi :)
"Quiz Result" też można zmienić np. na "Wynik quizu" :)
I jeszcze mój ulubiony kwiatek: "Ukończono prawidłowo pytań:" :D:D:D:D:D:D

Wiem, czepiam się :ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 0
Linki 1
Linki 5
Linki 5
Linki 0

Podobne wątki