• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów typu 120A

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Z tego co ja rozumiem to nie będzie w przewidywanym czasie wznowienia wagonów z Nysy. Bedą zamiast tego inne przydziały i malowania.
 
OP
OP
Krzysztof Koj

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
Witam,
Mam do Was pytanie odnośnie wagonów 120A ze stacji Nysa. Będzie kolejny wypust tych modeli czy raczej mało prawdopodobne? Różne informacje pojawiają się na ten temat i fajnie by było gdyby ktoś powiedział "Tak" lub "Nie".
Dzisiaj z jednego ze sklepów otrzymałem informację, że nie będą już produkowane, ale może ktoś z Was ma lepsze (dla mnie) informacje.
Skoro rzeczywiście nie można uzyskać jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytanie, to może ja odpowiem.
Otóż nigdy nie było w planie wznawiania produkcji modeli wagonów typu 120A z przydziałem do stacji Nysa, a więc... nie będą wznowione.
Na początku przyszłego roku mają ukazać się natomiast inne modele wagonów 120A firmy Piko w malowaniu ciemnozielono-oliwkowym, jadnak z szarym dachem (w malowaniu fabrycznym PFW Wrocław), czyli z epoki IVb.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
A wiadomo już kiedy Poznańskie się pojawią?
Zadziałał jednak gorszy scenariusz ;) i modele trafią do sprzedaży 25 listopada :gwizd:.
...ale póki co nie ma nawet ich sesji zdjęciowej.
Bo jeszcze nie wysłałem SK Model zdjęć ;). Dajcie mi chwilę :gwizd:, może jutro uda mi się je wysłać :niepewny:, to na dniach zapewne zdjęcia zawiną na stronie dystrybutora :cool:. Tymczasem :gwizd:... patrz na prawo :podstepny:.

DSC_0214.JPG
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Dziwi mnie zachowanie firmy SK model. Wygląda na to że nie dają sobie rady. Testy jakoś po cichu, nie każdy mieszka na pomorzu. Internet to niesamowity darmowy nośnik reklamy i marketingu. Oczywiście ilość ograniczonych egzemplarzy tłumaczy zachowanie firmy ale od czego jest badanie rynku. Rynek modelarski jest bardzo specyficzny ale nadal można na nim zrobić niezły interes. Dziwi mnie że jeszcze nikt się za to nie wziął. Mi z braku funduszy pozostaje zdobyć modele z drugiej ręki.
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Po pierwsze witam wszystkich.
Po drugie - no właśnie. Ja też zamówiłem model u siebie w sklepie, ale za chwilę się okaże, że kupię kota w worku.
Szczerze mówiąc początkowo spodziewałem się (po grafice z zapowiedzi na stronie SK Model), że będzie to wagon z trumienką PKP, numerem taborowym i pod tym serią. Jednak przyglądając się ostatnio baczniej tej grafice zaczynam się zastanawiać, czy w linijce, gdzie powinien być numer, nie znajdzie się przed nim napis PL- PR :niepewny:
 

Podobne wątki