• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów typu 120A

Wojtek`61

Aktywny użytkownik
Reakcje
40 1 3
Również jestem posiadaczem dwóch wagonów z przydziałem do st.Gdynia i Lublin i nie stwierdzam żadnych krzywizn wzdłuż modeli, napis "Przewozy Regionalne" także prosty.
 

Wojtek`61

Aktywny użytkownik
Reakcje
40 1 3
No cóż, po zrobieniu zdjęcia, okazało się, że napis jest minimalnie krzywy (gołym okiem tego nie widać, przynajmniej moim ;) ). Mnie to absolutnie nie przeszkadza i wydaje mi się, że na oryginałach też występują takie nierówności w oznaczeniach, dlatego nie czepiajmy się takich szczegółów, a cieszmy się, że mamy model wagonu wykonany na przyzwoitym poziomie.

DSC03696.JPG
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Dzisiaj na profilu fb Lokomotyw pojawiła się następująca informacja:

W ofercie LokoMotyw - listwa oświetleniowa LED do oświetlenia wnętrza wagonu typ 120A firmy PIKO. Cena 70 zł.
Oświetl w prosty sposób swoją "bonanzę" :)
Do tego zdjęcie:
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
mam pytanie do szanownych forumowiczów-czy obecnie w sprzedaży są tylko zapowiedziane jako dwa pierwsze wagony typu 120A na ten rok czy są cztery pierwsze,tak jak kilka stron wcześniej była zapowiedź. Bardzo proszę o odpowiedź;)
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Z profilu Lokomotyw na facebooku:
A na poważnie - wszystkich którzy zarezerwowali swoje modele PIKO EU07-169 oraz 4 wagony typ 120A Przewozów Regionalnych (stacje Lublin, Gdynia, Chojnice, Poznań) - zapraszamy po odbiór.
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
O kurcze. Doczekałem czasów, że pikolec jest prawie w cenie ACME (jak się poszuka to się kupi zestaw ACME w cenie za model około 220 zł). Zresztą od razu zobaczyłem na cenę "czekoladki" - też fajna.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
Kto ma ochotę niech sobie zrobi porównanie modelu z oryginałem.
Piko 96646
nr wagonu: 50 51 84-18 003-0 B9pv / st. Chojnice
50_51_84-18_003-0_B9pv.jpg


Piko 96645
nr wagonu: 50 51 21-18 339-4 B11p / st. Gdynia

50_51_21-18_339-4_B11p.jpg


źródło: Wrocławska Galeria Kolejowa

p.s. w oryginale napis Przewozy Regionalne też leci w lekki banan :gwizd: - czyli 100% zgodność ... :D
 

Podobne wątki