• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Moje, oświetlone wagony pasażerskie

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#1
W tej relacji chciałbym zaprezentować nie tyle same wagony, co wagony oświetlone. Całą swoją kolekcję notorycznie i systematycznie oświetliłem korzystając z usług Witkoima, a odkąd wziąłem się za V i VI epokę kolei europejskich, wrażenia są coraz ciekawsze, bo producenci w nowych swych wyrobach zaczęli wreszcie przywiązywać wagę do wystroju wagonowych wnętrz. Na pierwszy rzucik przedstawiam składzik pociągu EC 172 Vindobona relacji Hamburg -Wiedeń złożonego z wagonów CD i wagonu CFR relacji Berlin - Bukareszt. Nasz Pekap znalazł się tu jako wagon relacji Praga - Budapeszt. Wagony są rzecz jasna wyposażone w podtrzymanie zasilania więc o jakimkolwiek mrugnięciu nie ma mowy. Genialnie wyglądają też światla końca pociągu, ale tym poświęce kolejnego posta, bo dziś nie mogłem złapać ostrości ( co widać)
DSC06754.JPG
DSC06730.JPG
DSC06729.JPG
DSC06748.JPG
DSC06744.JPG
DSC06742.JPG
DSC06737.JPG
DSC06735.JPG
DSC06721.JPG
DSC06720.JPG
DSC06725.JPG
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#2
:)efektownie,
A czy kolega posiada w kolekcji modele ze starszych epok?Ja chyba powoli w tym roku rozpocznę oświetlanie swej kolekcji....zapewne przez Kolege z forum
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#3
:)efektownie,
A czy kolega posiada w kolekcji modele ze starszych epok?Ja chyba powoli w tym roku rozpocznę oświetlanie swej kolekcji....zapewne przez Kolege z forum
A jakże. I to większość. Jednak, jak wspomniałem na wstępie, wnętrza dotychczasowych produkcji mainstreamowych producentów są dość ubogie, co wpływa na efekt końcowy. Ale zaprezentuje tu też modele z epok III i IV.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#4
Robi wrażenie, jednak efekt końcowy jest dużo lepszy przy tych "wypasionych" wnętrzach.Chyba będzie trzeba oświetlić swoje "Papugi".
 

Podobne wątki