• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Modele wagonów pasażerskich oświetlone przez WITKOIM S.A.

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
772 30 4
W tej relacji chciałbym zaprezentować nie tyle same wagony, co wagony oświetlone. Całą swoją kolekcję notorycznie i systematycznie oświetliłem korzystając z usług Witkoima, a odkąd wziąłem się za V i VI epokę kolei europejskich, wrażenia są coraz ciekawsze, bo producenci w nowych swych wyrobach zaczęli wreszcie przywiązywać wagę do wystroju wagonowych wnętrz. Na pierwszy rzucik przedstawiam składzik pociągu EC 172 Vindobona relacji Hamburg -Wiedeń złożonego z wagonów CD i wagonu CFR relacji Berlin - Bukareszt. Nasz Pekap znalazł się tu jako wagon relacji Praga - Budapeszt. Wagony są rzecz jasna wyposażone w podtrzymanie zasilania więc o jakimkolwiek mrugnięciu nie ma mowy. Genialnie wyglądają też światla końca pociągu, ale tym poświęce kolejnego posta, bo dziś nie mogłem złapać ostrości ( co widać)
DSC06754.JPG
DSC06730.JPG
DSC06729.JPG
DSC06748.JPG
DSC06744.JPG
DSC06742.JPG
DSC06737.JPG
DSC06735.JPG
DSC06721.JPG
DSC06720.JPG
DSC06725.JPG

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
10 1 0
:)efektownie,
A czy kolega posiada w kolekcji modele ze starszych epok?Ja chyba powoli w tym roku rozpocznę oświetlanie swej kolekcji....zapewne przez Kolege z forum

OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
772 30 4
:)efektownie,
A czy kolega posiada w kolekcji modele ze starszych epok?Ja chyba powoli w tym roku rozpocznę oświetlanie swej kolekcji....zapewne przez Kolege z forum
A jakże. I to większość. Jednak, jak wspomniałem na wstępie, wnętrza dotychczasowych produkcji mainstreamowych producentów są dość ubogie, co wpływa na efekt końcowy. Ale zaprezentuje tu też modele z epok III i IV.

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
5.771 44 0
Robi wrażenie, jednak efekt końcowy jest dużo lepszy przy tych "wypasionych" wnętrzach.Chyba będzie trzeba oświetlić swoje "Papugi".