• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
To juz nie te czasy Pawle. Gdzie dzisiaj znajdziesz takiego specjaliste? Dzisiejsza mlodziez umie tylko klikac w klawiature a i to w dosc ograniczonym zakresie.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.030 494 29
To juz nie te czasy Pawle. Gdzie dzisiaj znajdziesz takiego specjaliste? Dzisiejsza mlodziez umie tylko klikac w klawiature a i to w dosc ograniczonym zakresie.

W 1990 roku można było kupić dyplom inżyniera na tzw"Górniaku" z wpisem do rejestrów, z udokumentowanym przebiegiem studiów za 5 do 10 tys. zł.
A młodzież dzisiejsza, cipki w rurkach z lokami na wyżelowanych łbach, cóż taka przyszłość narodu jak młodzieży chowanie, co nie.
Dlatego jako mentalny "trep" (zawsze tak mawia o mnie moja ukochana) jestem za przywróceniem zasadniczej służby wojskowej.

Przepraszam Jacku za ten nic nie znaczący wpis.
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Dzisiaj rozmawialem w pracy o tym, ze tak z dobre 8-10 miesiecy sluzby w wojsku przydalo by sie kazdemu mlodzikowi. Jak to powiedziala moja kolezanka (wiek 55lat, nie zadna tam mlokoska) chlopaki by sie "uspokoily" i nabrali zyciowych umiejetnosci (mlotek, pila i takie tam rozne potrzebne mezczyznie w zyciu). Przepraszam za off top.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
Nie mogłem mentalnie się przełamać żeby się zabrać za rameczki reflektorów ET22. :) No i są. Jako, że do trawienia przesłałem niewłaściwy plik, zatem trzeba było z gotowych "małych ramek" ze stalowej blachy 0.5mm zrobić 0.3mm. ;) Jak widać udało się. :D
20181222_202534-928x696.jpg
IMG-20181222-WA0005-928x1650.jpeg
 

Podobne wątki