• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
[QUOTE="Meggido, post: 708847, ][/QUOTE]
Skąd Masz plany? Zastanawiałem się jak by ten elektrowóz wyglądał w barwach PKP
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Ciekawy pomysł, silnik spalinowy, prawdopodobnie napędzający prądnicę dalej jak u ciebie 2 /4 motory elektryczne, sterowanie RC.
Lejesz wachę i jak w oryginale, szyny bez prądu.
Wykonanie na fotkach tragiczne ,ale pomysł jest.
 

Załączniki

Bobik

Aktywny użytkownik
Reakcje
179 3 1
Dopiero teraz trafiłem na ten temat, bo to egzotyczna dla mnie skala. W nawiązaniu do wcześniejszych dysput, powiem tylko, że mnie, jako mistrzowi elektromechaniki i technikowi mechanikowi budowy maszyn, takiemu co na warsztatach szkolnych i za tokarką stał, i frezował co nieco, i tak dalej....to szczena opadła. Myślałem że w naszym narodzie zanikła już ta kubańska umiejętność zrobienia czegoś z niczego, a tu patrz pan, niespodzianka!
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Co by nie klikać jak człekokształtny...
Popieram w całej rozciągłości oraz dorzucam umiejętność dostrzegania detali...
Bez tego najzdolniejsze złote łapy mogą spaprać robotę.

Pozdrawiam,
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
Ramy wózków ET22 skończone. :) Teraz czas na dalsze prace związane z wózkami. Zacząłem od obudów "silników trakcyjnych", które są obudowami przekładni kątowych. :) Obudowy wstępnie złożone i czekają na lutowanie.
20180318_190624.jpg
20180318_190550.jpg
20180318_190605.jpg
 

Podobne wątki