• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.286 61 2
No i wyszło super. Przy jednym pulpicie posadż Leszka a przy drugim Darka moich kolegów z pracy :D. Na mnie nie licz bo nie mam autoryzacji na te lokomotywy:ROFL:.
 

Tempest

Znany użytkownik
Reakcje
580 1 0
Dupy nie urywają,
No ale gdyby tak trochę szpachli zaaplikować, przeszlifować i zniwelować te "prążki" z drukarki 3D, co zajęłoby może z 37 minut nie licząc przerwy na schnięcie to wyglądałoby to trochę lepiej. Choć jak lok będzie pędził z prędkoscią VMax to te "prążki" będą raczej nie do zauważenia.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
JEDYNIE mogłeś druknąć pulpit z dziurami zamiast monitorów i folia i led niebieski i td, było by jazzy- cosmo
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
No ale gdyby tak trochę szpachli zaaplikować, przeszlifować i zniwelować te "prążki" z drukarki 3D, co zajęłoby może z 37 minut nie licząc przerwy na schnięcie to wyglądałoby to trochę lepiej. Choć jak lok będzie pędził z prędkoscią VMax to te "prążki" będą raczej nie do zauważenia.

Nie wiem czy dożyję dnia w którym pokażesz nam na swoich modelach, zastosowane wszystkie Twoje dobre rady.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Nadal boli i iwazam to za zbedny gadzet.
Wnętrze.... u Jacka ?! Szok. Tak czy siak wyglądają super.
A tym razem zaszalalem. ;)
JEDYNIE mogłeś druknąć pulpit z dziurami zamiast monitorów i folia i led niebieski i td, było by jazzy- cosmo
Taki byl plan, ale popelnilem blad nie do naprawienia i musi byc tak.
No ale gdyby tak trochę szpachli zaaplikować, przeszlifować i zniwelować te "prążki" z drukarki 3D, co zajęłoby może z 37 minut nie licząc przerwy na schnięcie to wyglądałoby to trochę lepiej.
Kiedy ja zobaze w koncu na zywo Twoje modele z tymi jakze cennymi radami, ze szpachlowaniem w 37 minut, no i te slynna obracana scianke za maszynista?

Wracając do moich pulpitów, to są już kompletne i gotowe. ;) Tylko montować do kabin. Wczoraj myślałem, że manetek nastawników nie dam rady zrobić i zamontować, ale się okazało przez noc, że się jednak da. :) I rano zostały zmaterializowane, a poziom satysfakcji sięgnął 90%. Posłużyłem się struną gitarową o srednicy 0.3mm jako materiał na manetki oraz jako wiertło.
20200215_120636_copy_1600x1600.jpg
20200215_120149_copy_1600x1200.jpg
20200215_120719_copy_1600x1600.jpg
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Rób swoje, jesteś i tak jednym z nielicznych co potrafią i coś robią, reszta tylko ogląda YT i się mądrzy.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Pawle, biję się w pierś i biorę Twą uwagę na klatę... Ostatnio pomijając " kuchenne rewolucje" za dużo było YT.(pozatym jakiś dół był...) Jako małe pocieszenie dodam, że na warsztacie mam drzewka (adaptacja seryjnych) oraz poszedł już tłuczeń w tory...

Pozdrawiam,...
 

Podobne wątki