• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.497 45 1
Przerysować model w skali. Np. masz taką SM03 i ją przerysowywujesz w skali na kompie.
Tylko, że ja pisałem o efektach widocznych na zdjęciach, zamieszczonych przez Jacka, a to nie zostało wyklepane "na kompie", tylko jest to kawał, solidnej roboty ślusarskiej!
Projekt to jest inna bajka i tutaj technika przychodzi z pomocą, ale nawet jeśli elementy konstrukcji zostały narysowane "na kompie", a następnie wycięte w technologii CNC, to już pokazany efekt jest wynikiem świetnego rzemiosła! (y)
Pozdrawiam.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Przepraszam za nietakt..., ale mam nieodparte wrażenie, że w powietrzu wisi "gównoburza"...

Pozdrawiam,...
Faktycznie, nietakt. ;) Ale wiesz, na forum pełno jest teoretyków, którzy wszystko wiedzą i chciałem się czegoś nauczyć. Mamy tutaj w wątku uczestnika, który mógłby się podzielić wiedzą i doświadczeniem jak
... przed komputerem w środowisku cad 3-D. Przerysować projekt w skali, a potem maszyny CNC i zabawa jak z klockami LEGO. ;)
, ale chyba się nie dowiemy. No bo jak zwykle... ;) Klepać po klawiaturce każdy umie...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
A moje sierściuchy umieją... i robią to na cztery łapy (każdy na swoje cztery)...
A my robimy tu bajzel, więc zakończymy te OFTOP'y...
Pozdrawiam,...
 

Podobne wątki