• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
Dobrze byłoby gdybyś poczernił chemicznie mosiężne tuleje zderzaków i dał inne śruby mocujące wspomniane, lub zamaskował te z rowkiem na wkrętak.
Ale to tak z przyzwyczajenia się czepiam, wszak nie jestem modelarzem.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
Ogólnie... tak, ale to mnie dziś rozwaliło na maxa po s3,14...nej nocce (przepraszam za inwektywę w tym zacnym wątku).
Nie codziennie nieluzujący wagon powoduje zjazd na szopę zakończony zgubieniem odbieraka...ślizg tak zwisał zaplątany w sieć nad rozjazdem, że kolekcjoner aluminium mógł by być na ostatnich zbiorach w życiu... niema to jak być zdolnym...

Pozdro...
kostucha.gif
 
Ostatnio edytowane:

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.897 111 7
Ładna robota. Szkoda że jednak nie Zrobiłeś pół matowych szybek. Te szyby w bykach i dodatkowe "wiatrochrony" nadają ET22 ten "autobusowy" wygląd z lat 60-tych.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Ładna robota. Szkoda że jednak nie Zrobiłeś pół matowych szybek. Te szyby w bykach i dodatkowe "wiatrochrony" nadają ET22 ten "autobusowy" wygląd z lat 60-tych.
Łatwo jest sugerować co powinno się jeszcze zrobić, a czego nie. Robię to na co pozwala mi moja domowa technologia żeby wyglądało odpowiednio. Poza tym lepiej czegoś nie zrobić niż zrobić do dupy. ;) A uwierz mi, że zagięcie półmatowej szybki spowodowałoby jej koszmarny wygląd.
 

Podobne wątki