• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#22
Meggido napisał(a):
Mam nadzieję, że WRESZCIE zamknę raz na zawsze kwestię "czarnych szybek".
Spoko, nie irytuj się to Twój wybór. Natomiast rozważ w kwestii esteczno-wizualnej czy nie lepiej zamiast czerni użyć matowej plexi/folii czy czegoś podobnego. Nie wpłynie to w żaden sposób na skomplikowanie konstrukcji a chyba poprawi atrakcyjność wyglądu.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#23
Zrobię eksperyment z dymioną plexą o innej barwie i niewielkiej transparentności. Przy SU42 pokombinuję.
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#24
W skrajnym przypadku może po prostu zostawić wnętrze zabudowane ściankami, zamalowane jakimś konkretnym kolorem.. i puste..? Efekt mimo wszystko byłby zadowalający.. :)

..to tylko luźna sugestia, mniej agresji.. podobno to hobby uspokaja.. :)
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#26
Meggido napisał(a):
Coraz bliżej końca prac na tą lokomotywą. Pozostały do wykończenia pantografy i wyposażenie elektryczne dachu.
Jacku pokaż może dla niektórych zdjęcie porównawcze z pudełkiem zapałek lub jedną zapałką :)
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#27
Czy można poprzesuwać tematy w odpowiednich skalach do odpowiednich pod for (forów)? Po implementacji nowego wyglądu stworzył się chaos.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#31
Panowie, czy wolicie mieć podkategorie czy tagi? Jeśli podkategorie to tematy trafią do podforów jeśli zaś tagi to wszystko jest w jednym forum ale łatwo można zawęzić do interesującego nas tematu. Klikamy u góry np. 1 (1:32) i wyświetlają się wyłącznie tematy dotyczące skali 1 czyli tak jakbyśmy byli w podforum.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#32
Ja wolę podforum jak było w poprzedniej wersji wyglądu. Obecny system jest do bani. Po co zmieniać coś co było dobre na coś co jest funkcjonalnie gorsze?
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#34
e no... Świetnie się prezentuje. Mega czyste wykonanie i fajnie te patyki wyszły.

Edit: Czekam na filmik z przejazdu :p
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#36
Mam prośbę do Forumowiczów, czy ktoś posiada może zdjęcia z profilu sprzęgniętej EP09 ze składem? Chodzi mi o zdjęcie jak wyglądają odległości między lokomotywą a wagonami.
 

Podobne wątki