• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1 (1:32) Modele w skali 1:32 by Meggido

OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Tak z ciekawości zapytam, ile hajsu dałeś za to cacuszko?
Tak jak pisałem wcześniej, gentlemeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale dałem sporo mniej niż stoją na Ebayu w tym samym malowaniu.

A tak przy okazji, czy ktoś może wie pod którą CVką w ESU LokSound XL V3.5 znajduje się regulacja jasności świateł?
 

kovalsky

Aktywny użytkownik
Reakcje
341 20 1
Kolego @Meggido, kurcze rewelacja. I nie mam na myśli Twojego nowego "ciągnika", tylko Twoje własne wyroby. No mega po prostu, super talent i umiejętności. Masz jakiś dar od Boga czy co???:podstepny:
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Kolego @Meggido, kurcze rewelacja. I nie mam na myśli Twojego nowego "ciągnika", tylko Twoje własne wyroby. No mega po prostu, super talent i umiejętności. Masz jakiś dar od Boga czy co???:podstepny:
Nie wiem. Nie mnie to oceniac, a modele jakos tak same wychodza... Czasem sam sie dziwie.
CV113 dla przednich
CV114 dla tylnych
Wartości od 0 do 15, wyższe wartości włączają różne efekty.
Dzieki. Jutro sprawdze co i jak. :)
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Ale mimo wszystko przez te matowe szybki przy oświetlonym składzie widać brak wnętrza. Może jakieś siedzenia by się przydały, tym bardziej że pisałeś wcześniej że ten piętrus zostaje u Ciebie.
 
OP
OP
Meggido

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Próbny montaż i sprawdzenie sprawności instalacji elektrycznej. Wszystko działa aż miło. Prace wkraczają w fazę końcową. Teraz podmalowania, kalkomanie i inne duperele.
20161221_194643.jpg
20161221_194711.jpg
 

Podobne wątki