• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele w jedynej słusz_N_ej skali

A

Anonymous

Gość
#1
witajcie!

Co sądzicie o małym przeglądzie modeli w skali N??? Bo jak widzę N_as zbytnio nie lubią w żadnym polskim periodyku. A mnie to bardzo wkurza!!!, że nowości są tylko dostępne na forum n-ormy. Ale czy Szanowne Grono uważa, że takie CO¦ być powinno??? moim zdaniem tak; każdy z nas ma jakieś ukryte pragnienia:))). Ja ze swojej strony zacznę ten temat w najbliższym czasie - sobota lub niedziela - (tj. kiedy zrobię "dobre zdjęcia" najnowszego mojego nabytku tj. B18 201 vel BR02 0201 Anolda contra BR01.5 Minitixa na zasadzie porównania: i nie wiem czy to się uda!!!). I od razu zastrzegam: wiem, że interesują Was modele, które można adaptować na "polskie". Ale... no właśnie pozostaje ALE:))) i to w odniesieniu nie tylko do parowozów, diesli czy eloków.

Chyba warto spróbować??? macie swoje modele: pokażcie je!!! Ja zobowiązuję pokazać się swoje!!!

Co o tym sądzicie??? Jeżeli tak to startujemy w najbliższy weekend!!!

P
 

Załączniki

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#4
Piotr napisał(a):
nie lubią w żadnym polskim periodyku
Dopóki żaden z N-as nic nie napisze dopóty nic się w prasie nie pojawi. Skoro już poświęcisz czas na robienie zdjęć i pisanie może warto to potem wysłać do któregoś z periodyków? Może od razu pisz w kontekście takiej perspektywy?
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#5
>Dopóki żaden z N-as nic nie napisze dopóty nic się w prasie nie pojawi.
no wiem... stąd też trzeba zacząć!!!

>Skoro już poświęcisz czas na robienie zdjęć i pisanie....
jest już napisane... ale zdjęć nie mogłem wczoraj zrobić.

>Może od razu pisz w kontekście takiej perspektywy?
To już musicie WY ocenić - co zmienić, jak napisać a potem tekst przerobić i pchnąć do czasopisma.

P
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#6
Piotr napisał(a):
stąd też trzeba zacząć!
Jakiś czas temu ukazał się tekst o N-ormie w nieistniejącym już periodyku "Koleje Dawniej i Dziś". Napisał go Piotr Dobrzański czyli eNtraker przy skromnej pomocy Miksera i mojej.
Piotr napisał(a):
WY ocenić - co zmienić, jak napisać a potem tekst przerobić
Ja (znaczy Luba ;-) ) ze swej strony oferuję profesjonalną korektę bo na zrobienie tego w ¦K czy KMiD to bym nie liczył... Luba łapie się czasami za głowę jak jej jeden z tych periodyków w ręce wpadnie.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#8
>Jakiś czas temu ukazał się tekst o N-ormie w nieistniejącym już periodyku....

No tak ale to było 3 lata temu i ostanio relacja w z Waszego występu.

>Ja (znaczy Luba ;-) ) ze swej strony oferuję profesjonalną korektę...

rozumiem stylistyczną??? oczywiście!!!! i merytoryczną również. I nie tylko ona się łapie za głowę...

Ale powoli: najpierw tutaj a to już niedługo

P
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#9
kiersNo napisał(a):
Pierwszą dobra okazją do napisania czego kol wiek będzie wyjazd na AK5 a potem XX lecie.
Nie.
Pierwsza dobra okazja byla Praga.
Kolejna rzecz: prezentacja modulow. Byl w SK Zwolakow, mysle ze Misiek powinien napisac cos o MM. Maciek - o Markowce. Zakrzewo tez wiele nie potrzebuje. jakby sie nad tym zastanowic, to w kazdym numerze moglby byc jakis eNkowy artykul, monografia, opis modelu lub jakiejs *******ki.
 
OP
OP
H

hugwa1

Gość
#11
Każdy taki artykuł powinien być oddzielnym tematem. Jesli będziecie dolewać wody do tych tematów - będę je zamykał a dyskusje na temat "artykułu" będą oddzielnie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 12
T
Tabor 17
Tabor 10
H
Tabor 17

Podobne wątki