• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele węglarek Roco - oznaczenia

Pawel

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
344 1 1
#1
Czy wszystkie nowe modele węglarek Roco mają już oznaczenia "wypukłe"?
Chodzi mi konkretnie o model 76899 - Eas CD Cargo, który został ostatnio wznowiony. Poprzednia edycja miała jeszcze oznaczenia "płaskie", łatwe do usunięcia, natomiast obawiam się, że wersja wznowiona może już mieć oznaczenia "wypukłe".
Może ktoś już kupował ten model z ostatniej edycji i jest w stanie sprawdzić oznaczenia?
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
#2
Czy wszystkie nowe modele węglarek Roco mają już oznaczenia "wypukłe"?
Chodzi mi konkretnie o model 76899 - Eas CD Cargo, który został ostatnio wznowiony. Poprzednia edycja miała jeszcze oznaczenia "płaskie", łatwe do usunięcia, natomiast obawiam się, że wersja wznowiona może już mieć oznaczenia "wypukłe".
Może ktoś już kupował ten model z ostatniej edycji i jest w stanie sprawdzić oznaczenia?
Zamówiłem ten model - czekam na przesyłkę do sklepu. Jeżeli nikt wcześniej nie poda informacji jaką techniką jest wykonane oznakowanie na wspomnianym wyżej modelu to po odebraniu mojego egzemplarza nie omieszkam podzielić się z Kolegami tą informacją.
 

Podobne wątki