• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Fajny staruszek. Pamiętam jak jeszcze jeździły po moim mieście takie. Bardzo często miały dobudowane na wysokość burty i rozwoziły węgiel.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Heh, tato mojego kolegi "prywaciarz" węgiel woził, wszyscy się śmiali z niego i z tego jeździdła, po czym kupił mercedesa, potem dom, a potem restaurację. Wszystko zarobił tym multicarem :)

Piękne zdjęcia, fajny klimacik, fajne modele... ehhh
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Świetny pomysł na takie Volvo. Podoba mi się. Wykonanie też świetne, no a zdjęcia, jak zwykle u Ciebie, niesamowicie klimatyczne. (y)
 

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
Jestem już "chwilę" na forum, ale wcześniej nie trafiłem na Twój wątek. Dziś nadrobiłem zaległości. Strona po stronie i podsumowuje, że posiadasz imponujacą i naprawdę wartościową kolekcję klasyków transportowych i budowlanych. Szczególnie jestem pod dużym wrażeniem tak licznej grupy ciężarówek marki Star w naszej skali. Gratulacje, zostaję w temacie na dłużej ;-)
 

Podobne wątki