• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

M

Maverick

Gość
#4
No i na to czekalem. (y) Jest i mistrz klimatu PRL-u. Zdjecia jak zwykle super real a modele wcale nie mniej realistyczne i nawet te Stary adamowe na tych zdjeciach wygladają fajnie a to już duża sztuka (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#5
Oczywiście, że znamy, ale lubimy je oglądać. Twoje PRL-owce są po prostu świetne, a dioramy oddają klimat tamtych czasów. Nie mówiąc o fotkach, które robisz genialnie.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
Nareszcie Piotr bo już się martwiłem , że albo jesteś na ciemnej stronie albo coś ci się stało.
Foty znane i lubiane , jak wyżej.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#8
Witaj Piotrze,
miło mi będzie znów podziwiać twoje modele na tych klimatycznych i jedynych w swoim rodzaju fotkach.

mała prośba - jak będziesz miał troszkę czasu to zrób fotki tej betoniary na Jelonku ( z boku chcę ) - i napisz jakiego to "przeszczepu" dokonałeś.
pozdr.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#10
Zawsze jak patrzę na Twoje zdjęcia to z racji wieku przenoszę się w tamte klimaty. Szczególnie zdjęcie 2 kojarzy mi sie z dawną epoką. Modele jak i makieta po prosty majstersztyk. Można oglądać , oglądać, ............
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#18
Broda to tyko węzeł betoniarski , będą Roburkowi betonowe adidasy robić :D

Fotki Szifa jak zwykle rewelacyjne , co do starka to model 28 wydaje się pozytywniej wypadać niż 200 seta bo nie widać tak tego okrągłego zderzaka ;)
 

Podobne wątki