• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Baza dalej się rozrasta z czego ja i dużo bardziej kilku innych Kolegów z forum ogromnie się cieszy. :D
Zacznę tym razem od najlepszego wg. mnie. Jelcz z niskim podwoziem i koparką. Genialny zestaw i koparka robi wrażenie.
Kolejny - Star 660 w wersji pogotowia technicznego. Przy takim parku maszyn, pojazd bezwzględnie potrzebny. :D
Na koniec Tatra. Sama w sobie genialna ale spięta z przyczepą średnio mi tu leży...
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Zapowiada się chyba jakieś poważne betonowanie... :D Dwie dobrze znane i doceniane maszyny. Osobiście wolę je w wersji z dużym "kiprem", ale takie urozmaicenie w Twojej bazie jak najbardziej na plus. :)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Jak zwykle zdjęcia rewelacja :love::eek: tylko Kraz jakiś taki niezawielki, jak na niego przystało :p Tatra mu dorównuje nie tylko w jakości wykonania, ale też rozmiarze ;)(y)
 

Podobne wątki