• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Świetnego masz tego Stara z "gruszką". Nie jeden "szofer" ma "miłe" :ROFL: wspomnienia z jazdy załadowaną na maksa ciężarówką... :ROFL::ROFL::ROFL:
Stare zdjęcia klimatyczne, ale te wykonane tel. chyba dużo lepsze wg. mnie. Widać więcej szczegółów...
 

Kamyk

Użytkownik
Reakcje
69 0 0
Twoje prace widziałem wcześniej na innym portalu. Powiem szczerze, pierwsza myśl "pomylił grupy", druga myśl "może zdjęcie jak z rl jak będzie wyglądał projekt w Naszej skali". Prztarłem oczy i dotarło, że to są nie dość że tak dobrze zrobione modele to jeszcze ujęcia niczym byśmy tam stali na tym placu i praktyki odbywali na miotle. :ROFL:
Podsumowywując modele swoją drogą dobrze wykonane, ale ujęcia, cienie, rewelacja. ;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
Ktoś jakiś czas na forum pokazywał takiego Kraza z długą kabiną używanego w naszym wojsku, więc czy były używane i takie czy nie to ciężko stwierdzić. Ogólnie mało jest zdjęć innych Krazów niż wywrotki używanych w przedsiębiorstwach. Ja za jakiś czas będę robił dla kogoś takiego i bez wahania dam mu oznaczenia Transbud. No a jak ktoś stwierdzi że takich u nas nie było niech udowodni zdjęciem.:ROFL:
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.364 2 0
Kraz skrzyniowiec rzadko spotykany na naszych drogach ,ale jest kilka fotek potwierdzających że jeździły u nas .(Widziałem jedną fotkę takiego auta na terenie jakiejś budowy i kilka w służbie LWP.
skrzynia (1).JPG
skrzynia (2).JPG
skrzynia (3).JPG
skrzynia (4).JPG
skrzynia (5).JPG
 

Podobne wątki