• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Kolejne świetne modele pokazałeś. Pięknie wygląda Praga, a i Nysa jest też bardzo ciekawa. Jakbyś mógł zrobić i wkleić zdjęcia Nysy w zbliżeniu to ułatwiłoby mi decyzję, czy kupić ten model, czy czekać na inny, niż wydruk.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Zdjęciem grupowym sprawiłeś, że spadłem z fotela! :ROFL::ROFL::ROFL: Ale tego nazbierałeś! Sprzętu, jak za czasów świetności tej firmy. Różnorodność marek i konfiguracji robi OGROMNE :eek: wrażenie!
Nowe nabytki ( z ostatniej prezentacji) bardzo ciekawe i co jeden , to lepszy. Mnie jednak najbardziej zainteresował model z drugiego planu. Jelcz z dwuosiową naczepą. tego chętnie bym widział u siebie. :)
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Już kiedyś to chyba pisałem. Owszem Kolekcja jest imponująca ;-) .
Niemniej sposób prezentacji jest jeszcze bardziej imponujący.
Komuś kiedyś pokazałem twoje fotki i nie mógł uwierzyć, że to tylko dioramka i modele w skali H0.
Z wielką przyjemnością ogląda się Twoje prezentacje.
 
Reakcje
10.794 67 1
Nawet ze średnich modeli potrafisz zrobić dzieło . Skoda pięknie się prezentuje podobnie jak i krazy . Ja również ostatnio pokazałem zdjęcia znajomemu to pytał się gdzie ta baza była i kto zachował tak fajne i stare zdjęcia . Jak mu powiedziałem żę to modele to oczy jak 5 złoty .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Stary świetnie wyglądają po Twoich przeróbkach, natomiast Steyr wygrywa tą prezentację. Kapitalny model. Gratuluję. (y)
 

Podobne wątki