• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.203 14 0
Rewelacja o_O, łza się w oku kręci :cry: jak człowiek sobie przypomni jak to było jak tylko jedna ciężarówka przejechała na godzinę, dzień cały, jakie to była dla chłopca frajda... :D A tu jak żywe... :love::love::love:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Po zajrzeniu do tego tematu zawsze ciężko się szczękę zbiera . Bardzo mi się podobają Twoje propozycje modelarskie . Musisz kiedyś Piotrze zrobić moduł do makiety modułowej i może kiedyś uda się go szerszej widowni zaprezentować.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Zawsze mi się przypominają czasy dzieciństwa i dorastania jak wchodzę w Twój wątek, i to nie jest tylko zasługa modeli ale także
wspaniałe ujęcia i sposób obróbki zdjęć. Gratulacje(y)(y)(y)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.645 33 4
2 foto od dołu - myślałem, ze to real. I modele i oswietlenie, wszystko. A plandeka mistrzowska. Gratulacje za pomysł i wykonanie.
 

Podobne wątki