• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
Ciągle mam wrażenie że to historyczne zdjęcia autentycznych pojazdów z wycieczki po zapleczu bazy transportowej. Chyba nie wolno takich pokazywać że to niby zdjęcia modeli .... :D:D:D. A jeśli to modele o_O, to dla mnie bajeczny widok który bardzo miło się ogląda. Same modele dopieszczone w szczegółach(y), aranżacja przestrzeni bardzo realistyczna(y), a perspektywa i technika zdjęć jest przednia(y).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Świetnie spasowałeś Liaza z naczepą. Kontener trochę za pomarańczowy, no ale już o tym dyskutowaliśmy. Jest, jaki jest... ;)
Całość wygląda bardzo zacnie... Muszę i ja nad takim pomyśleć.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Niby zestawienie tego pojazdu i naczepy z kontenerem znane jest od dziesiątków lat (Permot, S.E.S) ale to obecne połączenie brekinowskiej formy ciągnika i innego kontenera tchnęło powiew świeżości w tej prezentacji. Gratuluję pomysłu, super(y).
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Witam.
Pierwszy raz wszedłem w twoje prezentacje. Na pierwszy rzut oka także myślałem, że to zdjęcia z przeszłości oryginałów (!). Fantastyczne !.
Pytanie co do kontenera. Sam malowałeś, robiłeś, przerabiałeś? Jak tak to co było dawcą, skąd kalki, jakie farby itd., itp. ?
Koledzy piszcie coś więcej o tym jak i co powstało, proszę ;-)
Naprawdę super kolekcja i fotki pico-bello ;-)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Pytanie co do kontenera. Sam malowałeś, robiłeś, przerabiałeś? Jak tak to co było dawcą, skąd kalki, jakie farby itd., itp. ?
Koledzy piszcie coś więcej o tym jak i co powstało, proszę ;-)
Kontener jest żywiczny produkcji firmy Modela i był (a może jeszcze jest) dostępny w Modelmanii. Był dodawany jako ładunek na wagony, a potem można było go kupić osobno. Praktycznie jedyny mankament (bo abstrahuję od jakości wykonania) to jego kolor. Powinien być brązowy...
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Dzięki Maćku. Mam wagon z Modeli z kontenerem PLO. Kontener super ale wagon z Modeli to faktycznie porażka a szkoda. W tym zestawie z Modeli wagon + kontener, kontener nie pasuje w bolce w wagonie. Sorry autora wątku za offtop.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Piotr jest mistrzem w takich realnych fotkach. Ale jak patrzę na ten zestaw , kabina niska ten kontener masakra ale tak było :eek:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Piękne i klimatyczne foty. Aż czuć różne "płyny ustrojowe" z tych ciężarówek i charakterystyczny zapach, który unosił się na takich parkingach... Skoda z puszką wyszła bardzo ładnie. Jedna z moich też "targa" dwudziestkę od jakiegoś czasu. :)
 

Podobne wątki