• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Świetnie spasowany ten Kamaz ze Zrembem. Widzę, że w Twojej niskopodwoziówce też koła wklejone na stałe, tak jak w mojej. ;)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Swietny model pokazales , miazga :) fotki są genialne. Z ręką na sercu jak oglądnąłem pierwsze 3 fotki to myślałem że to jakieś fotki z neta na porównianie dopiero jak zobaczyłem wszystkie to skapłem się że to miniatura :D
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Oglądając te zdjęcia to jak bym się cofnął o 30 parę lat na bazę transportową na Śląsku. Real Panie, real(y).Jest super klimat, super modele takie jakie lubię no fotki też na poziomie.(y)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Jak zawsze fotki w klimacie , lekko niewyraźne przez co dodają realizmy , super zestaw . Chyba jakieś wolne ( 2 godziny )było że fotki robiłeś ?:D
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
REWELACJA!! Kamaz fajny,naczepa świetna, a kopara z uwalonymi gąsienicami cudo!!
Całość,w tym perfekcyjnie zrobione zdjęcia tworzą niesamowite zestawienie!!
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Super to wszystko wygląda, zdjęcia ciekawe. Co do naczepy ciekawie wygląda, a na pierwszy rzut oka wyróżniają się te "krzywe koła", które przypominają Tatrę :D...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Wszyscy zachwycają się tym co na pierwszym planie, a poczciwy Star w tle równie świetny(y) Jego zabudowa to jakiś gotowiec czy "rzeźba własna" ? Kolor budy i kalka oddają wiernie klimat tamtych lat(y)
 

Podobne wątki