• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Ale staruszek! Już ich tak mało na naszych drogach, częściej jeszcze takiego spotkać u jakiegoś chlopka ze wsi upchanego gdzieś w stodole na samym końcu :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
No i kolejny świetny model Ci wyszedł. Masz Ty rękę do tworzenia miniaturek z PRL-owskiej motoryzacji. (y)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
przepiękna robota! Wgląda dokładnie jak z tamtych lat. W latach '90tych takie kończyły żywot na różnych rynkach/giełdach/targach robiąc za magazyny...
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
U mnie na osiedlu , jeszcze pośród blaszanych garaży jest taki z tej zabudowy...
Szifo , jak zwykle elegancko i z wyczuciem - nic więcej pisać nie trzeba.
 

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Ciągle nie wiem, jak robisz tak realistyczne modele i otoczenie, a strasznie chciałbym wiedzieć...
Głęboki szacunek z mojej strony!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Kolejny kapitalnie zrobiony Star. Pięknie wyszła Ci ta plandeka. (y)
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Ciutkę ten żółty plastik wygląda nieprzekonująco. Wygląda na leciutko przeświecający, może dać jakiś mat na wierzch?
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Ten model jest przemalowany lakierem półmatem,ale jak widać dużo to nie pomogło .Po porostu taki plastik .
No tak, producenci powinni dodawać więcej pigmentu w masie, bo to nawet nie chodzi o połysk powierzchni tylko o pewną półprzezroczystość tworzywa. Cholernie wkurzające przy modelach i figurkach.
 

Podobne wątki