• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja modele stu

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#27
Nowe malowanie firmy Haanpaa jest świetne . Oba modele które pokazałeś kapitalnie się prezentują , tylko coś mi a nie pasowało jak nie spojrzałem . Widzę że zrobiłeś przepinkę nowego volva które wyszło z kontenerem-cysterną w oryginale .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#28
Nowe malowanie Haanpy jest proste, ale ciekawe. Troche tego widać na anszych drogach. Sam posiadam FH4 tak więc gratuluje posiadania. Przepinka na plus, powiedziałbym nawet że jeszcze lepiej to wygląda niż w oryginale, podobnie jak z PCC.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#29
Muszę przyznać, że nowe FH z beczką dużo bardziej przypadło mi do gustu niż w oryginalnym zestawieniu. Chyba będę musiał pomyśleć nad tym starszym bratem, gdyż dość często spotykam samochody tego przewoźnika.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#40
Pozycje obowiązkowe u każdego szanującego się zbieracza lub człowieka dotkniętego tą nieuleczalną chorobą**;)
** - dopasuj do siebie w/g uznania:):LOL::ROFL:
 

Podobne wątki