• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja modele stu

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
#1
Witam, chciałbym przedstawić bardzo skromną kolekcję modeli, których jestem w posiadaniu.

Na pierwszy ogień Mercedes Axor "Polak" 152112 dodanych kilka elementów
DSC02498.JPG
DSC02499.JPG



Następnie model Scanii, również z kilkoma dodatkami
DSC02500.JPG
DSC02501.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#2
Witam Kolegę ponownie po czasie hibernacji :D Znając Twoje możliwości to możemy się spodziewać fajnych modeli . Te które pokazałeś na wstępie bardzo ciekawe . Mercedes ze względu na to że to już historyczne malowanie . Natomiast scania ma fajną konfigurację , a to malowanie dealerskie jej świetnie robi .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#6
Z pokazanych tu modeli najbardziej podoba mi się Scania w tandemie. Już kiedyś się do niej przymierzałem.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#7
Scania Heisterkamp po twoich zmianach wygląda 100 razy lepiej niż standardowa wypuszczona przez Herpe. Pozostałe modele również ciekawe, K.Polak to już klasyka a Scania w tandemie powala swoją prostotą.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#10
Scania Heisterkamp jest świetnym przykładem na to że parę prostych dodatków czynią model dużo bardziej atrakcyjnym . Mi się ten model podoba i konfigurację ma fajną .
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#17
Scanie Fischingera pięknie się prezentują i szkoda że tylko dwie do tej pory herpa wypuściła . Natomiast czarna z beczką to jest to z czego przynajmniej ja Cię najbardziej zapamiętałem i czego mi brakowało . Bardzo mi się podoba ten rodzaj przeróbek . Czekam na więcej takich .
 

Podobne wątki