• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

modele skala 1:18

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Figunio555

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam jestem nowy na forum i nie mam jeszcze doświadczenia mam sporą kolekcję samochodów skala 1:18 przeważnie samochody American Muscle czy są jakieś grupy do których można dołączyć??
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#5
Może zielonoświątkowcy Cię nawrócą :)
Tutaj masz odpowiedni dział dla siebie (musisz dołączyć do grupy samochodowej wcześniej, jeśli nic się nie zmieniło):
http://forum.modelarstwo.info/forums/skala-1-18.58/
Kolego @koyot nie wprowadzaj kolegi w błąd. Nie ma konieczności dołączania do żadnej grupy.

Jesteś w dobrym dziale kolego @Figunio555. Tu możesz pokazywać swoją kolekcję modeli w skali 1:18 i nie musisz dołączać do żadnej grupy. W części samochodowej tego forum żadnych grup nie ma, a to co napisał kolega @koyot to są stare czasy. A i tak wtedy nie trzeba było dołączać do żadnej grupy, żeby pokazywać swoje modele.
Także pokazuj i baw się dobrze.
Jak chcesz to możesz zacząć pokazywać w nowym temacie w tym dziale, a ja ten temat po prostu zamknę albo usunę.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#6
@Mafo czytasz ze zrozumieniem, czy tylko polujesz aby się do kogoś d... ć? @Figunio555 dał zapytanie na forum kolejowym, a ja nie wiem czy ma podgląd na dział samochodowy, wobec tego pomogłem i napisałem, że powinien dołączyć do grupy samochodowej JEŚLI SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO!!! Zastosowanie Caps locka umyślne bo jak sam przyznajesz wzrok u Ciebie już nie ten. Zamiast polować na literówki itp. proponuję posprzątać martwe tematy a nie usuwać posty Tobie niewygodne. Po takim Twoim podejściu nie chce się w ogóle w tym dziale pomagać, bo zaraz spotyka się człowiek z hejtem ze strony moderatora, któremu powinno zależeć na pomocy i dobrej atmosferze. Niestety jest inaczej z Twojej strony i nie jest to tylko moja opinia. Nawet na powitaniu nowego członka forum potrafisz być zgryźliwy, a szkoda, że osoba pełniąca poniekąd bardzo odpowiedzialną funkcję daje taki przykład.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#7
@Mafo czytasz ze zrozumieniem, czy tylko polujesz aby się do kogoś d... ć? @Figunio555 dał zapytanie na forum kolejowym,
Czy Ty dobrze wiesz o czym napisałeś? W dziale kolejowym? Pewny jesteś? Przecież ten temat i zapytanie kolegi @Figunio555 jest w dziale samochodowym w modelach w skali 1:87. Może zanim napiszesz cokolwiek to popatrz dobrze o czym chcesz napisać. Spójrz sobie w jakim dziale jest ten temat. Dla ułatwienia wklejam poniżej printscreen z pierwszego wpisu w tym temacie z zaznaczonym miejscem gdzie konkretnie się znajduje ten wpis. Ja rozumiem, że masz dużo czasu i lubisz pisać... Chwała Ci za to, ale jak już coś napiszesz to najpierw przeczytaj co napisałeś zanim wyślesz to w internetowy eter...

Zrzut ekranu 2018-03-14 o 22.30.14.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#8
Zamiast polować na literówki itp. proponuję posprzątać martwe tematy a nie usuwać posty Tobie niewygodne. Po takim Twoim podejściu nie chce się w ogóle w tym dziale pomagać, bo zaraz spotyka się człowiek z hejtem ze strony moderatora, któremu powinno zależeć na pomocy i dobrej atmosferze. Niestety jest inaczej z Twojej strony i nie jest to tylko moja opinia. Nawet na powitaniu nowego członka forum potrafisz być zgryźliwy, a szkoda, że osoba pełniąca poniekąd bardzo odpowiedzialną funkcję daje taki przykład.
Usuwam wpisy niezgodne z tematem wątku. Może się Tobie to nie podobać. Masz do tego prawo. Tak jak masz prawo do osobistej oceny mojej pracy. Wcale tego nie neguję. Może Ci się nie podobać to co robię. To też Twoje prawo. Jak na razie żyjemy w wolnym kraju i każdy może wyrażać swoje poglądy. Jednak ostatnie Twoje wpisy są z rodzaju..., a z resztą...
Kolega zapytał w dziale samochodowym, Ty próbujesz pomóc, ale wprowadzasz kolegę w błąd. Ja próbuję pokazać Twój błąd, a Ty zaczynasz na mnie naskakiwać, że nie mam racji...
Proponuję, żebyś zastanowił się nad swoimi wpisami i nad dawaniem rad, które są nieprawidłowe. Może czasem lepiej zapytać... Bo nigdy nie było ograniczeń do pokazywania swojej kolekcji. Nigdy na tym forum nie trzeba było należeć do jakiejkolwiek grupy, żeby pokazywać modele samochodów.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#9
@Paweł R odpowiada również w tym dziale, to bardzo dziwne. Post był w dziale kolejowym a stamtąd nie każdy ma podgląd na samochody. Twoja arogancja oraz brak taktu przechodzi wszelkie granice, trudno pewnie i tak się nie zmienisz i nawet jak nie masz racji to obstajesz przy swoim. Może kiedyś zrozumiesz jak bardzo stronniczą osobą jesteś. Miałem z Tobą dobre relacje i nie sądziłem, że będę musiał Ci to pisać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#10
Kolego @koyot osobiste wycieczki kończą się z reguły zbanowaniem. Jeszcze raz proszę abyś zastanowił się co napisałeś i wysyłasz w eter internetowy
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#11
@Paweł R odpowiada również w tym dziale, to bardzo dziwne.
Po zmianie wersji forum każdy użytkownik ma wgląd praktycznie w każdą część forum i może odpowiadać na wpisy.
Post był w dziale kolejowym a stamtąd nie każdy ma podgląd na samochody.
Ja tego postu nie przenosiłem także może ktoś inny go przeniósł, albo... A dziś każdy z użytkowników ma wgląd w dział samochodowy, bo ten dział nie jest dla nikogo zablokowany.
Także po raz kolejny proszę, abyś przed wysłaniem swojego wpisu w eter zastanowił się, czy Twój wpis jest zgodny z prawdą i czy naprawdę masz rację...
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#12
Mafo kolega koyot odpowiedział nowemu użytkownikowi bardzo konkretnie i poprawnie. Podał jak najbardziej poprawny link, ale Ty go pewnie nawet nie kliknąłeś sądząc po tym co piszesz do koyot. Ten link przekierowuje dokładnie do tematów ze skalą 1/18. Jak najbardziej rozumiem oburzenie koyot twoim podejściem do jego wpisów w tym temacie. Wez przypatrz się trochę swoim reakcją bo takie zachowanie jakie dość często prezentujesz nie przystoi moderatorowi. Poczytaj uważnie i ze zrozumieniem posty koyot za które go tak krytykujesz i zapewne wnet pojmiesz, że są jak najbardziej pomocne, a jego wyjasnienia jak najbardziej to pokazują choć Ty nadal brniesz w swoje "racje" mając to wszystko w nosie bo tak to teraz właśnie wygląda .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#13
Kolego @Maverick przestań się czepiać moich wpisów. Popatrz sobie w jakim dziale jest wpis kolegi @Figunio555. Jeszcze raz przypomnę, że osobiste wycieczki do użytkowników forum i to nie tylko do moderatorów kończą się odpoczynkiem na jakiś czas od pisania na forum.
Ten temat jest od początku w dziale samochodowym w modelach skali 1:18.
Wojtek!!! Opanuj swoje emocje!!! Tu nie masz racji i nie broń kolegi z kraju, w którym aktualnie mieszkasz.
 
D

Docteur

Gość
#14
Panowie, proszę o spokój! Kolega @koyot ma rację, wpis był początkowo w dziale "Dla początkujących", skąd został przeniesiony przez moderatora działu do części forum, poświęconej modelarstwu samochodowemu. Zapis w logu nie pozostawia wątpliwości.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#15
Kolego @Maverick przestań się czepiać moich wpisów. Popatrz sobie w jakim dziale jest wpis kolegi @Figunio555. Jeszcze raz przypomnę, że osobiste wycieczki do użytkowników forum i to nie tylko do moderatorów kończą się odpoczynkiem na jakiś czas od pisania na forum.
Ten temat jest od początku w dziale samochodowym w modelach skali 1:18.
Wojtek!!! Opanuj swoje emocje!!! Tu nie masz racji i nie broń kolegi z kraju, w którym aktualnie mieszkasz.
Mafo albo czytamy dwa różne posty albo masz swój świat niezrozumiały dla mnie i koyot-a.
Ja czytam ten post:
Witam jestem nowy na forum i nie mam jeszcze doświadczenia mam sporą kolekcję samochodów skala 1:18 przeważnie samochody American Muscle czy są jakieś grupy do których można dołączyć??
I następnie odpowiedz koyot na niego:
Może zielonoświątkowcy Cię nawrócą :)
Tutaj masz odpowiedni dział dla siebie (musisz dołączyć do grupy samochodowej wcześniej, jeśli nic się nie zmieniło):
http://forum.modelarstwo.info/forums/skala-1-18.58/
W którym miejscu koyot nie ma racji???
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#17
Zamknijmy już temat i dajmy spokój aby nie zaogniać sytuacji. Administrator rozwiał wątpliwości w sposób właściwy i taktowny co jest bardzo ważne w takich sytuacjach i niech tak zostanie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.856 386 20
#19
Panowie, proszę o spokój! Kolega @koyot ma rację, wpis był początkowo w dziale "Dla początkujących", skąd został przeniesiony przez moderatora działu do części forum, poświęconej modelarstwu samochodowemu. Zapis w logu nie pozostawia wątpliwości.
No to pięknie... Ktoś??? przenosi temat w inne miejsce forum, a moderator tej części forum nie ma żadnej informacji o przeniesieniu takiego tematu. :mad: Jakoś to słabo wygląda. :confused: Czy nie można dać jakiejkolwiek informacji dla moderatora? Czy to takie trudne napisać kilka słów? A może trzeba by zmienić tytuł przy przenoszeniu np na "przeniesione z działu ... i dalej tytuł oryginalnego tematu?
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 14
Skala 1:18 1
Skala 1:18 34
Skala 1:18 11

Podobne wątki