• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele serii Ruch kolekcja

koland

Aktywny użytkownik
Witam
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji modeli serii Ruch.Więcej zdjęć opisów na stronie
www.seriaminiatur.cba.pl
Kolekcja cały czas się rozrasta, więc jeśli ktoś ma na zbyciu modele lub opakowania z tej serii proszę o kontakt bardzo chętnie odkupię. Zapraszam też do komentarzy.
h6.jpg
h9.jpg
k1.jpg

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Piękna kolekcja. (y) Pamiętam jak człowiek supłał jakieś grosze, żeby sobie takie kupić. Teraz żałuję, że moje nie przetrwały do dzisiejszych czasów. :( Gratuluję Ci takiego pięknego zbioru. (y)(y)(y)

maniek2820

Znany użytkownik
Pięknie ,miałem Autosan ,Ogóra,Stara Z BECZKAMI......kto wie może się znajdzie w babci piwnicy albo pawlaczu .Niby prymitywne ale na pewno chciałoby się to kupic jeszcze raz

mattia

Znany użytkownik
koland

Powroty do lat dziecięcych , ile było z tym zabawy i radochy jak leciało się do kiosku kupic " autko" . Z racji tego ze od dzieciństwa mieszkałem we Wroclawiu na Osobowicach gdzie dawniej było "zimowisko i parking" barek oraz pchaczy typu " Bizon , Tur itp. " wielu przewijalo się zalogantow tych jednostek , chodziliśmy z kolegami zbierac butelki po wiadomych trunkach , potem do skupu i do kiosku po autko . Czasy których już nigdy nie będzie .

OP
OP
koland

koland

Aktywny użytkownik
Cieszę się, że kolekcja się podoba. Jej zebranie zajęło mi 7 lat. Też jestem emocjonalnie związany z tymi autkami, w dzieciństwie trochę tego napsułem.

Rafał_A

Nowy użytkownik
Fantastyczna kolekcja. Będąc dzieckiem się takimi bawiłem. Zresztą przetrwały do dziś w mojej szafie ze wspomnieniami, niestety wszystkie w jakimś stopniu "poszkodowane". Pamiętam, że z "ogórków" bardzo łatwo było odłamać (niechcący oczywiście) wszystkie zderzaki, natomiast w Starach ułamywały się tylko wystające końce zderzaków na bokach. Poza tym w niektórych samochodach mam np. koło od Stara w "ogórku", bo w dzieciństwie nie przywiązywałem do tego wagi, a poza tym jak się ułamało to trzeba było kombinować, a Stary miały zapasówkę. ;-)

Ciekawe co by było gdyby ktoś taki naprawdę dobry w "te klocki" wziął i pomalował detale któregoś z tych modeli, wiecie w sensie lampy na odpowiednie kolory, uszczelki w drzwiach na czarno itp. Być może zdziwilibyśmy się jaki potencjał w nich tkwi, bo jak na swoje czasy to były bardzo ciekawe i udane samochodziki :)

ps. Zupełnie nie pamiętam ze swoich czasów samochodów osobowych. <zdziwienie>

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:72 0