• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele samochodów ciężarowych - Oilstat

OP
OP
oilstat

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#4
Bardzo ładny ten Star i ciekawie zwaloryzowany. Muszę go wpisać na moją listę zakupową. A i dioramka do pokazywania modeli bardzo gustowna. Przypomina tamtą epokę.
 
M

Maverick

Gość
#6
Star pierwsza klasa i ja wreszcie muszę sobie takiego kupić. Bardzo podoba mi się ten biały dach i te drewniane... (przepraszam brak mi polskiego słowa) przedłużenie burt.
 
OP
OP
oilstat

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#9
Model numer 2 i zarazem kolejny produkt SAW Model. Jelcz 317 z naczepą ZREMB CN-165. Jak dla mnie jest to model roku (przynajmniej do dziś :)). Jeden z moich ulubionych modeli.
Muszę poprawić brudzenie modelu w kilku miejscach, ale to zrobię dopiero jak znajdę na to trochę więcej czasu.

120816 009.jpg

120816 012.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#10
Taaak, to jeden z ciekawszych modeli od SAW-Models. Prezentuje się pięknie i jest wart swojej ceny. Gratuluję nabytku. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#11
Zgadam się model jest rewelacyjny i na szczęście jest też ozdobą mojej kolekcji.
Jednak ja swojego jelonka nie brudzę, pozostanie salonowy.:)
Gratuluję świetnego modelu.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#12
Każdy model Jelcza od SAW'a jest świetny, bo wykonanie jest porządne i jak widać sporo osób to docenia. Fajne foty, choć ten budynek w tle mógłby być dalej...ale to już takie czepianie się.
A Star też super - mogę prosić fotę kabiny centralnie z przodu.
pozdr.
 
M

Maverick

Gość
#13
No Jelcz z naczepą ZREMB to jak dla mnie MODEL ROKU 2012 bez dwóch zdań!
Czekam na fotki jak będzie po "brudzingu";).

P.S. wstawiaj zdjęcia w pełnej grafice bo nie cierpię tych miniaturek... ale to nie przymus tylko rada:)
 
Reakcje
0 0 0
#14
Oba modele świetne. Szczególnie ten zestaw z Jelczem widziałbym jeszcze w swojej kolekcji (ale chwilowo finanse nie pozwalają). Brudzenie tylko dodaje mu uroku. Czekam na kolejne prezentacje:)
 
OP
OP
oilstat

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#15
Ci którzy śledzili stare forum pewnie czytali o robionej przeze mnie serii modeli w barwach PMPS PEKAES. Projekt, który sobie założyłem, zakładał zrobienie 20 modeli. 19 modeli zostało zrobionych do marca tego roku. 20-ty czekał aż do dziś :) Jako ostatni model z serii powstało Volvo F12 z zabudową do transportu zwierząt, czyli tzw. "świński Orbis". Oto i on.

120829 016.jpg

120829 019.jpg
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#16
Oilstat masakra jaki model zrobiłeś jest świetny wręcz napatrzyć się nie można. Swiniowóz jak żywy ci wyszedł,bardzo bogaty w szczegóły również. A podstawka jest dopełnieniem całego fantastycznego efektu.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#20
Świniowóz pierwsza klasa. Wygląda, jakby dopiero co przyjechał po żywy towar. Gratuluję wykonania.
 

Podobne wątki