• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele samochodów ciężarowych - Oilstat

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Elmex się genialnie prezentuje . Kiedyś bardzo często przejeżdżałem koło firmy gdzie często ładowali i trzeba im przyznać że wszystkie zestawy bardzo ładne mieli .
Chłopaki z tą premiumką możecie mieć problem , bo w chwili obecnej nabyć taki ciągnik nie jest łatwo .
Co do pomysłów na kolejne zestawy to może firma Polmack , Apport , Agromex , Erontrans , Wędzikowski no jest tego trochę u nas w kraju co ma ładne malowania .
 
OP
OP
oilstat

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Wczoraj udało mi się złożyć kolejnego już PEKAES-a. Tym razem Volvo w zestawie z chłodnią z Lamberet. Całość zrobiona z modeli Herpa i Albedo, wzbogacona o moje kalki i trochę inwencji twórczej.

140411 021.jpg
140411 001.jpg
140411 004.jpg
140411 006.jpg
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
No to chyba jednak wezmę tą Girtekę, bo mam wszystkie elementy układanki oprócz kalek...
Wyszło super, i PKS także....takie modele są o wiele ciekawsze od siekanki z Herpy, bo każdy robi swój na miarę swoich umiejętności, i zdecydowanie "pod siebie-żeby model podobał się głównie jego twórcy" , więc choćby każdy z forumowiczów zrobił Girtekę , to każda będzię inna i to jest najfajniejsze.
Michał, rób te kalki, a my sobie będziemy wreszcie "strugać" modele nasze-swojskie.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Ostatnio doszedłem do wniosku że dla modelarza (nie kolekcjonera) lepiej, że nie ma dużo poloników czy właśnie firm widywanych często w Polsce. Dzięki temu można robić dużo oryginalnych modeli. Na forum mamy już modele Girteki i Pekaesu ale faktycznie różnią się od siebie. Wykonanie tutaj świetne, jedynie tylna belka mi nie pasuje bo Girteka kase którą zaoszczędziła na kierowcach i oponach wydaje na leasingi nowych naczep a ta belka już z 10 lat ma. ;)
 

Podobne wątki