• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele rolnicze by rafek3131

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#21
W sumie to ja się kiedyś też tak bawiłem - zaczynałem , z zapałek i tektury miałem porobione maszyny do jedynego w mieście :ROFL: traktora SIKU 1:32
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#26
Mam prośbę do Administracji,czy można by było zmienić nazwę tqgo tematu na "Modele by rafek3131"Będę bardzo wdzięczny.Z góry dziękuję za fatyge.
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#27
Mafo mi prościej jest narysować na kartce,niż zrobić to na komputerze.
Na kartce łatwiej, ale na kompie lepiej poza tym powtarzalność części. Najgorzej jest nauczyć się jakiegoś programu. Ja zanim ogarnąłem COREL-a robiłem modele w PAINCIE :). Ciężko było coś tam zaprojektować ale uważałem że komp do tego służy, a nie tylko do grania (no i dzisiaj fejsowania :(). Później przyszła kolej na projektowanie 3D, tu też wiele wody upłynęło zanim coś potrafiłem zaprojektować.

Tak więc nie poddawaj się, wręcz przeciwnie oswajaj się z możliwościami jakie daje komputer. Powoli do celu. Poniżej parę modeli wykonanych w Paincie, dawnooooooooo temu, coś w twoim wieku ;). Niebieski ciągnik zniszczony zębem czasu skala 1:25 w paincie, żółta scania i neoplan 1:87 w paincie, pomarańczowa scania 1:87 corel.



ST44 - Programy 3D, corel - ale to już wyższa szkoła jazdy http://forum.modelarstwo.info/threads/st-44-1-25.5283/

PRZEPRASZAM od razu za zaśmiecanie wątku, miało to na celu zmobilizować młodego modelarza :) do wykorzystania kompa, a kolejne prace będą jeszcze lepsze.
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#28
Na kartce łatwiej, ale na kompie lepiej poza tym powtarzalność części. Najgorzej jest nauczyć się jakiegoś programu. Ja zanim ogarnąłem COREL-a robiłem modele w PAINCIE :). Ciężko było coś tam zaprojektować ale uważałem że komp do tego służy, a nie tylko do grania (no i dzisiaj fejsowania :(). Później przyszła kolej na projektowanie 3D, tu też wiele wody upłynęło zanim coś potrafiłem zaprojektować.

Tak więc nie poddawaj się, wręcz przeciwnie oswajaj się z możliwościami jakie daje komputer. Powoli do celu. Poniżej parę modeli wykonanych w Paincie, dawnooooooooo temu, coś w twoim wieku ;). Niebieski ciągnik zniszczony zębem czasu skala 1:25 w paincie, żółta scania i neoplan 1:87 w paincie, pomarańczowa scania 1:87 corel.



ST44 - Programy 3D, corel - ale to już wyższa szkoła jazdy http://forum.modelarstwo.info/threads/st-44-1-25.5283/

PRZEPRASZAM od razu za zaśmiecanie wątku, miało to na celu zmobilizować młodego modelarza :) do wykorzystania kompa, a kolejne prace będą jeszcze lepsze.
Dzięki za motywacje.Ale niestety nie wszystkie programy pójdą na moim komputerze więc robie na kartce.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#35
Przyczepka z ładunkiem wygląda bardzo ciekawie. W Zetorku poprawić tylko dokładność wycięcia opon i będzie fajny model.
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#40
20150827_224233.jpg
Kolejny model na rozpoczęcie roku szkolnego.Trochę mi nie wyszedł ale no cóż jakoś trzeba go przeżyć.
[DOUBLEPOST=1441110338][/DOUBLEPOST]
20150827_223654.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 15
Skala 1:43 18
Skala 1:43 142
Skala 1:43 24
Skala 1:43 9

Podobne wątki