• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele-Pierek

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dzięki temu przybrudzeniu jest wręcz unikatową perełką. Sama naczepa faktycznie jest już jednym z ostatnich herpowskich reliktów, bo już większość doczekała się odświeżenia i nowych wersji. Swoja drogą kiedyś modele z żywcówkami był wręcz rarytasami, bo mało tego było w ofercie Herpy. Dopiero od kilku lat pojawia się ich coraz więcej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dobrze, że go ubrudzili, bo w tej bieli wyglądałby ciutkę nudnie. A tak to jest jakby prosto z drogi zdjęty. Podoba mi się.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Mietek do przewozu trzody jest przepiękny,a te brudzenie dodaje dodatkowego plusa.
Przyznam,że od jakiegoś czasu myślę o zakupie zestawu tego typu.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Gdzieś mi się przed oczami już to przewinęło, ale w życiu bym nie pomyślał, że to firma z Serbii. Za samo to model jest warty bliższej uwagi.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
No proszę nawet nie wiedziałem, że ten model jest Serbskiej firmy. Zawszę to coś innego od nudnych niemieckich przewoźników. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jak na Herpę, to model na full wypasie. Tył naczepy dobrze zrobiony. Pierwszy raz widzę ten model. Fajne barwy.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Mój odbiór tego modelu jest dwojaki, a mianowicie : malowanie naczepy kojarzy mi się z "reklamówką" ,a ciągnik to poprostu zwykły niebieski merc :niepewny: Sorki za ostrą ocenę :)
 

Podobne wątki