• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele-Pierek

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Ciekawy ten model. Szkoda, że producenci nie robią obecnych modeli w malowaniu Linde, bo sporo ich dziś po naszych drogach jeździ i przydało by się mieć takiego w kolekcji.
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
To mógł by być polonik. Pamiętam z początku lat 90-tych takie naczepy (podpięte chyba do MAN-ów) które dzień w dzień jeździły do Polfy Tarchomin.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Skąd Ty takie fajne modele bierzesz :D Mi się bardzo podoba to NG z beczką do gazu . Zresztą chyba masz Pierku nasz największą kolekcją cystern do gazów na forum .
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Witam po długiej przerwie dzisiaj zaprezentuje Scanie do przewozu drewna nie jako do kompletu z jedną którą posiadałem już od jakiegoś czasu.

IMGP0109.JPG


IMGP0110.JPG


IMGP0113.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.336 108 2
Bardzo fajny zestaw , pnie jak sądzę to były już w zestawie , mam podobny zestaw z Herpy i miał w pudełku takie pieńki ( lepsze niż plastikowe ale do ideału daleko).
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
Szkoda, że to iglak, bo z chęcią bym podał adres to do kominka bym miał na kilka lat ..drewna ;)
A odnośnie samego modelu to bardzo fajnie się prezentuje
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Bardzo mało jest tych herpowskich dłużyc, dlatego każda jest warta uwagi. Te patyczki faktycznie mało realistyczne, więc przydałby się krótki spacer do lasu. :D Skoro to ma Polskie blachy, to musi być grubo i ponad kłonice. :D
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Witam na chwilę przerwałem pokazywanie Wam cystern z mojej kolekcji ale już wracam do tematu Renault Major Turbo- Texaco herpa.

IMGP0458.jpg

IMGP0465.jpg



Zapraszam do oglądania i komentarzy :).
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Witam po długiej przerwie dzisiaj zaprezentuje model fabrycznie uświnionego świnio-woza :D
Model herpy Mercedes z naczepą do przewozu zwierząt robioną od co najmniej 20 lat bez zmian (n).

IMGP8275.JPG

IMGP8276.JPG

IMGP8278.JPG

Zapraszam do komentarzy :).
 

Podobne wątki