• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele-Pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#1
Ten temat jest poświęcony modelom w jedynej słusznej skali 1:87 :).

Na ,,dzień dobry,, jeden z nielicznych może jedyny w Polsce SISU wykonany przez mistrza Irokeza.

SAM-8975.jpg SAM-8969.jpg SAM-8970.jpg SAM-8974.jpg SAM-8973.jpg SAM-8972.jpg
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#2
Model już mi znany. Wykonanie i pomysł super, cóż tu jeszcze dodać...no to że kolor także mi się podoba. Jedyny minus to te mebelki w tle;)
 
M

Maverick

Gość
#4
Czekalem kiedy wreszcie go tu pokażesz. Model mialem okazję widzieć na wlasne oczy i bardzo mi sie podoba. Podoba mi się w zasadzie wszystko w tym zestawie poprzez kolor, konfigurację, ogólne bardzo staranne wykonanie a na ladunku kończąc. (y)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#6
Kabina Sisu jest na bazie Premium, nie wiem czy czy taksie dogadali z Francuzamu czy poprostu skopiowali bez pytania.:D
Widzę że masz jeszcze zdjęcia na mojej paskudnej dioramie, która dawno wyleciała do śmieci.:ROFL:
 
OP
OP
pierek

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#11
Witam po dłuuuugiej przerwie i dokończę temat Sisu bo podłubałem troszkę przy nim niewiele ale krata na łosie może się przydać :).

DSCN0078.jpg


DSCN0072.jpg
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#19
Model za Buga udany. Składana "dłużyca" i dużo szczegółów wart posiadania. Czekałem , aż ktoś napisze co to za marka, ale chyba to nie Kraz. Może Maz?
 

Podobne wątki