• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele parowozów serii TKt48 na bazie nowych modeli BR 86 firmy Gutzold

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#43
troszkę odświeżę kotlecika
i zapytam jakiej średnicy były w Tkt48 zderzaki
a mianowicie jakie najlepiej będą pasowały np. z oferty Kluby
KLU-3652 - 450mm
KLU-3653 - 500mm
czy może ktoś inny ma bardziej pasujące
czy inna średnica ?
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#48
Fleischmanna jak najbardziej da się wykorzystać.............. "Wystające" elementy napędu zostały zamaskowane skrzynią na narzędzia- nie jest to fikcja, takie zdarzały się w oryginale........
Czy mógł byś udowodnić choć jednym zdjęciem jakiejkolwiek tekatki że miała takie wielkie skrzynie na narzędzia?
 

Vega69

Nowy użytkownik
KMK N-orma
ŁKMK
Reakcje
0 0 0
#49
No właśnie ten temat mnie bardzo zainteresował:) Moja TKt48-177 ("pomnikowa" z N.Sącza) jest jeszcze "w proszku" ale już coś widać... jeszcze trochę pracy ale dekoder już jest !!!
 

Załączniki

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
#52
Rafał powiem tak:
Model zrobiony prawie przyzwoicie, choć niektóre elementy osobiście bym poprawił np. to przemalował bym na czarno , bo efekt nie ciekawy (i za szeroki)
Tekatka.jpg
Tekatki miały dwie prasy smarne a w tym modelu brakuje jednej z lewej strony parowozu.
Tekatka 2.jpg
Jak pisze sprzedający model jest w cyfrze i to jest na plus. Sam musisz ocenić ,czy warto dać takie pieniądze jakie chce.
Wiem ,że sam robisz przy modelach- więc ewentualne poprawki w Twoim wykonaniu mogą dopieścić model.(przytoczyłem 2 detale ,ale można poprawić jeszcze inne)
Poproś sprzedającego o przesłanie tego filmiku z jazdy -może to pomoże się Tobie upewnić co do kupna.
Pozdrawiam
Zbigniew
 

Podobne wątki